Kayseri - Arar Uçak Bileti

Kayseri - Arar uçak bileti

Kayseri - Arar uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kayseri - Arar uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kayseri - Arar uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kayseri - Arar uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kayseri - Arar uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kayseri Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Erkilet Havalimanı

Erkilet Havalimanı, Kayseri şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanı Kocasinan merkez ilçesi sınırları içinde bulunmaktadır. Şehir merkezinden Mustafa Kemal Paşa bulvarı üzerinden havalimanına özel aracınızla ulaşabilirsiniz. 420 araçlık kapasitesi bulunan havalimanı otoparkı konumu olarak iç hat terminaline daha yakındır. Otopark saatlik olarak ücretlendirilmektedir, uzun süreli kullanmak isterseniz aylık abonmanlık seçeneği bulunuyor. Ayrıca engelli yolcular için 20 araçlık yer tahsis edilmiştir.

Havalimanına Tripuck transfer hizmetinin yanı sıra otobüs, Havaş ve Taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından havalimanına ulaşmanız mümkün. Amarat, Güneşli, Yenişehir ve Yenimahalle gibi Kayseri semtlerinden ulaşımınızı sağlayabildiğiniz gibi Ankara gibi çevre illerden de transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Erkilet havalimanına ulaşmak için ekonomik bir çözüm istiyorsanız otobüs seçeneğini düşününüz. Erkilet havalimanı'na Seyid Burhaneddin Devlet Hastanesi durağından 100 numaralı, İstasyon caddesinden 101 numaralı, Erciyes Üniversitesi fakültesinden 102 numaralı otobüsler ile ulaşabilirsiniz. Ara duraklardan binmek istiyorsanız detaylı bilgiye Kayseri Büyükşehir belediyesi web sitesinden bakabilirsiniz

Havaş

Erkilet Havalimanı'na ulaşmak için Havaş otobüsleri'ni de kullanabilirsiniz. Havaş'ın şehir merkezinden ve Talas'tan olmak üzere 2 güzergahı bulunuyor. Şehir merkezinden Şehirlerarası Otobüs Terminali karşısında bulunan BYZ AVM otoparkından, Talas'tan ise Anayurt'tan Havaş otobüsleri kalmaktadır. Şehir merkezinden havalimanı 30 dakika, Talas'tan 45 dakika sürmekte olup bilet fiyatı 12 TL'dir.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaştığınızda havalimanında bulunan araç kiralama şirketlerine aracınızı teslim edebilirsiniz.

Kayseri Erkilet havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE, HERTZ, FILOPARK, CARMOBIL, SIXT, BUDGET, ALVIS

Taksi

Şehir merkezinden 5 km uzaklıkta bulunan havalimanına 5-10 dakika içinde taksi ile ulaşmanız mümkün. Trafik olması durumunda bu sürenin biraz daha artacağını unutmayınız. Taksiler km başına ücretlendirilmekte olup taksi şöförlerinden ödeyeceğiniz ücret bilgisini öğrenebilirsiniz.

Arar Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Arar Yurtiçi Havalimanı

Arar Yurtiçi havalimanı, Arar şehir merkezine 22 km uzaklıkta bulunmaktadır. Arar şehrine Nesma ve Suudi havayollarının direk uçuşları bulunmaktadır. 

Arar Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Arar Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Arar Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Arar Yurtiçi havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; THEEB ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Havalimanı terminal çıkışında taksileri bulabilirsiniz. Şehir merkezine 26 dakika'da ulaşılabilmektedir. Taksiler ile pazarlık yaparak ücret konusunda anlaşınız.