Kastamonu - Neftekamsk Uçak Bileti

Kastamonu - Neftekamsk uçak bileti

Kastamonu - Neftekamsk uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kastamonu - Neftekamsk uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kastamonu - Neftekamsk uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kastamonu - Neftekamsk uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kastamonu - Neftekamsk uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kastamonu Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Kastamonu Havalimanı

Kastamonu Havalimanı, Kastamonu şehir merkezine 11 km uzaklıkta olup Uzunyazı mevkisinde bulunmaktadır.

D765 yolu üzerinden 15 dakikada özel aracınız ile havalimanına ulaşabilirsiniz. DHMİ tarafından işletilmekte olan havalimanında otopark saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Otopark ücretleri hakkında bilgi almak için havalimanını telefonla arayınız.

Havalimanına ulaşım için THY ve Pegasus havayolları shuttle servisleri düzenlemektedir.

THY 1.shuttle güzergahı: Belediye Hizmet Binası Önü (Kuzeykent), Emekçiler Turizm Acente Önü, Novitas Turizm Acenta, Müftülük Önü Durağı, Havalimanı

THY 2.shuttle güzergahı: Otobüs Terminali, Salıpazarı Durağı (Şekerci AVM karşısı), Müftülük Önü Durağı, Havalimanı

Pegasus havayolları shuttle güzergahı:  5.Jandarma Eğitim Askeri Kampı Otobüs durağı, Kastamonu Ünivesitesi, Efekent, Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürlüğü, Yenişehir Durağı, Divan Yapı Kooparetifi, Devlet Hastanesi, Otobüs Terminali, Karayolları 15.Bölge Müdürlüğü, SGK, 100.Yıl (Salı Pazarı), Kışla Parkı, Cevizli Park, Kastamonu il Müftülüğü, Sinan bey parkı, Stadyum, Anıt, Doğakent kavşağı, Budamış, Emirgan Konakları, Havalimanı

Havalimanına giderken havayolu shuttle'larını kullanmayacak iseniz Özel halk otobüsleri, Taksi ve Tripuck transferini kullanabilirsiniz.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Kastamonu havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına özel halk otobüsleri Salı,Perşembe ve Cumartesi günleri gitmektedir. Havalimanına giden otobüsler 5.Jandarma Eğitim Askeri Kampı Otobüs durağından hareket etmektedir. Otobüs güzergahı, Pegasus havayolları shuttle güzergahı ile aynıdır.

Araç Kiralama

Kastamonu havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile ulaşabilirsiniz. Havalimanında sadece AVIS firmasının araç kiralama ofisi bulunmaktadır. Eğer aracınızı bu firmadan kiralamış iseniz havalimanındaki ofisine bırakabilirsiniz. Eğer başka bir firmadan kiralamış iseniz firmaya aracı havalimanında teslim edeceğinizi söyleyiniz.

Taksi

Taksi ile şehir merkezinden havalimanına ulaşmanız çok fazla süre almayacaktır. Ilğaz dağı ve Safranbolu'ndan taksi seçeneğini kullanmak isterseniz taksi şöfürü ile pazarlık yapabilirsiniz.

Neftekamsk Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Neftekamsk havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Neftekamsk havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.