Kars - Santo Domingo Uçak Bileti

Kars - Santo Domingo uçak bileti

Kars - Santo Domingo uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kars - Santo Domingo uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kars - Santo Domingo uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kars - Santo Domingo uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kars - Santo Domingo uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kars Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Kars Havalimanı

Kars Havalimanı, Kars şehir merkezine 5 km uzaklıkta olup Karacaören köyü sınırları içerisindedir.

İsmet İnönü Caddesi ve A. Gaffar Okkan Bulvarı üzerinden havalimanına 10 dakikada özel aracınız ile ulaşabilirsiniz. DHMİ tarafından işletilmekte olan havalimanında otopark saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Uzun süreli aracınızı bırakacaksanız diğer havalimanlarında olduğu gibi 5 gün üzerinde abonmanlık avantajlı olmaktadır.

Kars Havalimanı şehir merkezine çok yakın olduğu için Taksi ile ulaşım hem rahat hemde hızlı olmaktadır. Bunun haricinde Belediye otobüsleri ve Tripuck transfer seçenekleri bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Kars havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Kars belediyesi tarafından uçak kalkış saatleri baz alınarak şehir merkezinden otobüs seferleri yapılmaktadır. Belediye otobüsü kalkış ve güzergah bilgisine Kars belediyesi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kars havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile ulaşabilirsiniz. Havalimanında sadece Öz Sema Otomotiv firmasının araç kiralama ofisi bulunmaktadır. Eğer aracınızı bu firmadan kiralamış iseniz havalimanındaki ofisine bırakabilirsiniz. Eğer başka bir firmadan kiralamış iseniz firmaya aracı havalimanında teslim edeceğinizi söyleyiniz.

Taksi

Taksi ile şehir merkezinden havalimanına ulaşmanız çok fazla süre almayacaktır. Fakat Ardahan ve Sarıkamış ilçelerinden ulaşmak isterseniz daha uzun sürecek ve daha maliyetli olacaktır. Uzun mesafeden yolculuk yapacaksanız taksiciyle pazarlık edebilirsiniz.

Santo Domingo Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Santo Domingo havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Santo Domingo havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.