Kars - İzmir Uçak Bileti

Kars - İzmir uçak bileti

Kars - İzmir uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kars - İzmir uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kars - İzmir uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kars - İzmir uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kars - İzmir uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kars Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Kars Havalimanı

Kars Havalimanı, Kars şehir merkezine 5 km uzaklıkta olup Karacaören köyü sınırları içerisindedir.

İsmet İnönü Caddesi ve A. Gaffar Okkan Bulvarı üzerinden havalimanına 10 dakikada özel aracınız ile ulaşabilirsiniz. DHMİ tarafından işletilmekte olan havalimanında otopark saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Uzun süreli aracınızı bırakacaksanız diğer havalimanlarında olduğu gibi 5 gün üzerinde abonmanlık avantajlı olmaktadır.

Kars Havalimanı şehir merkezine çok yakın olduğu için Taksi ile ulaşım hem rahat hemde hızlı olmaktadır. Bunun haricinde Belediye otobüsleri ve Tripuck transfer seçenekleri bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Kars havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Kars belediyesi tarafından uçak kalkış saatleri baz alınarak şehir merkezinden otobüs seferleri yapılmaktadır. Belediye otobüsü kalkış ve güzergah bilgisine Kars belediyesi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kars havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile ulaşabilirsiniz. Havalimanında sadece Öz Sema Otomotiv firmasının araç kiralama ofisi bulunmaktadır. Eğer aracınızı bu firmadan kiralamış iseniz havalimanındaki ofisine bırakabilirsiniz. Eğer başka bir firmadan kiralamış iseniz firmaya aracı havalimanında teslim edeceğinizi söyleyiniz.

Taksi

Taksi ile şehir merkezinden havalimanına ulaşmanız çok fazla süre almayacaktır. Fakat Ardahan ve Sarıkamış ilçelerinden ulaşmak isterseniz daha uzun sürecek ve daha maliyetli olacaktır. Uzun mesafeden yolculuk yapacaksanız taksiciyle pazarlık edebilirsiniz.İzmir Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

İzmir şehir merkezine 14 km uzaklıkta olan havalimanı Gaziemir ilçesi sınırları içinde bulunuyor. Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, belediye otobüsleri, tren ve taksi seçenekleriniz bulunuyor. Ayrıca havalimanından araç kiralayarak İzmir şehir merkezinin haricinde Kuşadası, Çeşme ve Selçuk gibi turistlik bölgelere rahatça ulaşmanızda mümkün.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına havalimanına ulaşabilirsiniz. Konak, Alsancak, Karşıyaka ve Narlıdere gibi İzmir semtlerine ulaşımınızı sağlayabildiğiniz gibi Çeşme, Didim ve Kuşadası gibi tatil bölgelerinede transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

İzmir havalimanından şehir merkezine ESHOT halk otobüsleri ile ucuz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Havalimanından 200 numaralı otobüsler ile Mavişehir, 202 numaralı otobüsler ile Alsancak - Cumhuriyet meydanı ve 204 numaralı otobüsler Bornova-Metro'suna ulaşım sağlamaktadır. Havalimanından şehir merkezine giden otobüslerin detaylı güzergah bilgilerine ESHOT websitesinden ulaşabilirsiniz.

Metro

Havalimanından geçmekte olan banliyo treni IZBAN, Halkapınar istasyonundan başlayıp Cumaovası Deposuna kadar gitmektedir. Bu güzergahın adı Güney Aksı'dır.

IZBAN Güney Aksı güzergahı: Cumaovası, A.Menderes Havalimanı, Sarnıç, Gaziemir, Esbaş, Semt Garajı, İnkılap, Koşu, Şirinyer, Kemer, Alsancak, Halkapınar

Havaş

Şehir merkezine ulaşım ihtiyacınızı karşılayacak başka bir alternatif aracınız Havaş otobüsleri'dir. Karşıyaka-Mavişehir ve Alsancak semtlerine seferleri bulunuyor. Bunun yanısıra çevre ilçeler ve illerede seferler düzenlemesi bu destinasyonlara giden yolcularlar için ucuz transfer imkanı sağlamaktadır.  Havalimanından Kuşadası-Söke ve Çeşme gibi turistik İzmir ilçelerine veya Aydın, Manisa şehirlerine Havaş ile ulaşmanız mümkün.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak İzmir havalimanından şehir merkezine ve birçok turistik bölgeye ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir.

İç hat terminalinde bulunan araç kiralama şirketleri; AVRO RENT A CAR, SIXT, EUROPCAR, HERTZ, TRENDCAR, CIRCULAR, GARENTA, DURAY, ERBOY, CENTRAL, WINDY CAR, RENT GO, AVIS, BUDGET, PAPILLION, TUR ASSIST, SUNKAR, ENTERPRISE, ZEPLIN, FLY FİLO

Dış hat terminalinde bulunan araç kiralama şirketleri; DURAY, ERBOY, PAYLESS, IŞIL RENT A CAR

Taksi

Havalimanın'dan 15-20 dakika'da taksi ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Taksi ulaşımları hızlı ve rahat bir yolculuk sunmasına rağmen uzun mesafelerde fazla ücret ödeyebilirsiniz. Yaklaşık yolculuk ücreti konusunda binmeden önce taksi şöföründen fiyat almanız sizin için faydalı olacaktır.