Kano - Yanbu Uçak Bileti

Kano - Yanbu uçak bileti

Kano - Yanbu uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kano - Yanbu uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kano - Yanbu uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kano - Yanbu uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kano - Yanbu uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Kano Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Kano havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Kano havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Yanbu Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Yanbu Havalimanı

Yanbu havalimanı, Yanbu şehir merkezine 7 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına Suudi Havayolları ve Flynas iç hat uçuşu gerçekleştirmektedir. Yanbu şehrinin Kızıldeniz'in yanında olmasından dolayı Mısır'dan Nile Air, Nesma Airlines, Cairo Aviation, Air Cairo ve Al Masria havayolları seferler yapmaktadır. 

Yanbu havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Yanbu havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Yanbu havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Yanbu havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AL WEFAQ, HANCO, SIXT

Taksi

Havalimanı terminal binası çıkışında bulacağınız taksi ile 10 dakika gibi bir kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz.