Kandehar - Yanbu Uçak Bileti

Kandehar - Yanbu uçak bileti

Kandehar - Yanbu uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kandehar - Yanbu uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kandehar - Yanbu uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kandehar - Yanbu uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kandehar - Yanbu uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kandehar Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Kandehar Uluslararası Havalimanı

Kandehar Uluslararası Havalimanı, Kandehar şehir merkezinden 16 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Kandehar şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz A75 yolu üzerinden 15 dakikada havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi ve müsaitlik durumu hakkında bilgiyi havalimanını telefonla arayarak ulaşabilirsiniz.

Kandehar havalimanına ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Kandehar Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Kandehar Uluslararası havalimanına ulaşabilirsiniz. Kabil havalimanı resmi web sitesinde yeterli veri bulunmadığından havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketlerini önceden öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Taksi

Kandehar şehir merkezinden taksi ile havalimanına hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz. Afganistan'da yerel dil faklı olduğu için taksi şöförünün ingilizce bilmesi önemlidir. Bu şekilde taksi şöförüne gideceğiniz yer için ne kadar ödeme yapacağınızı sorabilirsiniz. Ayrıca pazarlık yapmanızda kolaylaşır.

Yanbu Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Yanbu Havalimanı

Yanbu havalimanı, Yanbu şehir merkezine 7 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına Suudi Havayolları ve Flynas iç hat uçuşu gerçekleştirmektedir. Yanbu şehrinin Kızıldeniz'in yanında olmasından dolayı Mısır'dan Nile Air, Nesma Airlines, Cairo Aviation, Air Cairo ve Al Masria havayolları seferler yapmaktadır. 

Yanbu havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Yanbu havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Yanbu havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Yanbu havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AL WEFAQ, HANCO, SIXT

Taksi

Havalimanı terminal binası çıkışında bulacağınız taksi ile 10 dakika gibi bir kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz.