Kandehar - Guiyang Uçak Bileti

Kandehar - Guiyang uçak bileti

Kandehar - Guiyang uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kandehar - Guiyang uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kandehar - Guiyang uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kandehar - Guiyang uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kandehar - Guiyang uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kandehar Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Kandehar Uluslararası Havalimanı

Kandehar Uluslararası Havalimanı, Kandehar şehir merkezinden 16 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Kandehar şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz A75 yolu üzerinden 15 dakikada havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi ve müsaitlik durumu hakkında bilgiyi havalimanını telefonla arayarak ulaşabilirsiniz.

Kandehar havalimanına ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Kandehar Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Kandehar Uluslararası havalimanına ulaşabilirsiniz. Kabil havalimanı resmi web sitesinde yeterli veri bulunmadığından havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketlerini önceden öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Taksi

Kandehar şehir merkezinden taksi ile havalimanına hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz. Afganistan'da yerel dil faklı olduğu için taksi şöförünün ingilizce bilmesi önemlidir. Bu şekilde taksi şöförüne gideceğiniz yer için ne kadar ödeme yapacağınızı sorabilirsiniz. Ayrıca pazarlık yapmanızda kolaylaşır.Guiyang Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Guiyang havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Guiyang havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.