Kahramanmaraş - Şarm el-Şeyh Uçak Bileti

Kahramanmaraş - Şarm el-Şeyh uçak bileti

Kahramanmaraş - Şarm el-Şeyh uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kahramanmaraş - Şarm el-Şeyh uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kahramanmaraş - Şarm el-Şeyh uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kahramanmaraş - Şarm el-Şeyh uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kahramanmaraş - Şarm el-Şeyh uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kahramanmaraş Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı

Kahramanmaraş Havalimanı, Kahramanmaraş şehir merkezine 5 km uzaklıktadır.

Recep Tayyip Erdoğan bulvarı D835 karayolu üzerinden havalimanına 12 dakikada özel aracınız ile ulaşabilirsiniz. Havalimanında 40 araç kapasiteli otopark mevcuttur. Havalimanı otoparkı konusunda detaylı bilgiyi havalimanını arayarak öğrenebilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine çok yakın olduğu için Taksi ile ulaşım hem rahat hemde hızlı olmaktadır. Bunun haricinde Belediye otobüsleri ve Tripuck transfer seçenekleri bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Kahramanmaraş havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Karmanmaraş belediyesi tarafında uçak kalkış saatleri baz alınarak şehir merkezinden otobüs seferleri yapılmaktadır. Belediye otobüsü kalkış ve güzergah bilgisine Kahramanmaraş belediyesi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Belediye otobüsleri sizi az bir maliyet ile havalimanına ulaştıracaktır.

Araç Kiralama

Kahramanmaraş havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile ulaşabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisi bulunmamaktadır. Araç kiralama şirketine haber verip havalimanında aracınızı teslim edeceğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Taksi

Taksi ile şehir merkezinden havalimanına ulaşmanız çok fazla süre almayacaktır. Fakat Osmaniye ve Elbistan ilçelerinden ulaşmak isterseniz daha uzun sürecek ve daha maliyetli olacaktır.

Şarm el-Şeyh Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Şarm el-Şeyh Uluslararası Havalimanı

Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanı, Şarm el-Şeyh şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına özellikle yaz sezonunda charter uçuş yapan havayolları ile gelinebilmektedir. Turistik olarak Ortadoğu'nun en önemli yerlerinden biridir. Ayrıca dalış severler ve safari meraklıları'da Şarm el-Şeyhi tercih etmektedir.

Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Minibus, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezindeki lokasyonlara transfer sağlanabildiği gibi Naama Koyu, Köpekbalığı (Sharks) Koyu, Ras Um Sid, Nabq Koyu ve Om El Seid'e transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Minibus

Şarm el Şeyh'de genel olarak toplu taşıma özel firmaların kullandığı minibüs'ler ile yapılmaktadır. Havalimanında terminal 1 binasının çıkışında bekleyen minibüsler ile şehir merkezine ucuz bir fiyata gidebilirsiniz. Fiyat konusunda önceden minibüs şöföründen bilgi alınız. Otobüslerin durakları olmadığından talep ettiğiniz yerde inebilirsiniz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; EUROPCAR, SIXTH

Taksi

Havalimanında taksi 24 saat hizmet vermektedir.  Uçağınız havalimanına hangi zaman da inerse insin taksi kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra 122 numarayı arayarak taksi'yi havalimanına çağırmanız da mümkün. Mısır taksilerinde taksimetre bulmanız zordur. Havalimanı taksileri bazen çok yüksek fiyat isteyebilirler. Havalimanı çıkışına yürürseniz daha az fiyata şehir merkezine götürecek taksi bulabilirsiniz.