Kahramanmaraş - Kütahya Uçak Bileti

Kahramanmaraş - Kütahya uçak bileti

Kahramanmaraş - Kütahya uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kahramanmaraş - Kütahya uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kahramanmaraş - Kütahya uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kahramanmaraş - Kütahya uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kahramanmaraş - Kütahya uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kahramanmaraş Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı

Kahramanmaraş Havalimanı, Kahramanmaraş şehir merkezine 5 km uzaklıktadır.

Recep Tayyip Erdoğan bulvarı D835 karayolu üzerinden havalimanına 12 dakikada özel aracınız ile ulaşabilirsiniz. Havalimanında 40 araç kapasiteli otopark mevcuttur. Havalimanı otoparkı konusunda detaylı bilgiyi havalimanını arayarak öğrenebilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine çok yakın olduğu için Taksi ile ulaşım hem rahat hemde hızlı olmaktadır. Bunun haricinde Belediye otobüsleri ve Tripuck transfer seçenekleri bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Kahramanmaraş havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Karmanmaraş belediyesi tarafında uçak kalkış saatleri baz alınarak şehir merkezinden otobüs seferleri yapılmaktadır. Belediye otobüsü kalkış ve güzergah bilgisine Kahramanmaraş belediyesi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Belediye otobüsleri sizi az bir maliyet ile havalimanına ulaştıracaktır.

Araç Kiralama

Kahramanmaraş havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile ulaşabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisi bulunmamaktadır. Araç kiralama şirketine haber verip havalimanında aracınızı teslim edeceğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Taksi

Taksi ile şehir merkezinden havalimanına ulaşmanız çok fazla süre almayacaktır. Fakat Osmaniye ve Elbistan ilçelerinden ulaşmak isterseniz daha uzun sürecek ve daha maliyetli olacaktır.Kütahya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Zafer Havalimanı

Zafer havalimanı, Kütahya şehir merkezine 41 km uzaklıkta bulunmakta olup Kütahya'nın Altıntaş ilçe sınırları içerisindedir. Türkiyenin ilk bölgesel havalimanıdır. Afyon, Kütahya ve Uşak illerine gitmek isteyen yolcular tarafından kullanılmaktadır. Afyon'a 59 km uzaklıkta olan havalimanı, Kütahya'ya 41 km, Uşak'a 103 ve Eskişehir'e 113 km uzaklıktadır.

Zafer havalimanından çevre illere ulaşmanız için en uygun çözüm havalimanı servisleridir. Zafer havalimanı web sitesinde servislerin telefon numarasını bulabilirsiniz. Önceden yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz.

Zafer Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Zafer havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Zafer havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Zafer havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Kütahya ve Afyon şehirlerinin arasında bulunan Zafer havalimanından taksi ile bu şehirlere ulaşabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Fakat mesafenin uzak olmasından dolayı taksi ücreti biraz fazla tutacaktır. Havalimanına ulaşmadan önce +90 538 843 15 22 numaralı airport taxi firmasından fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.