Kabil - Kayseri Uçak Bileti

Kabil - Kayseri uçak bileti

Kabil - Kayseri uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kabil - Kayseri uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kabil - Kayseri uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kabil - Kayseri uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kabil - Kayseri uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kabil Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Hamid Karzai Uluslararası Havalimanı

Hamid Karzai Uluslararası Havalimanı, eskiden Kabil Uluslararası havalimanı olarak bilinmekteydi. 2014 yılında adı değiştirilmiştir. Kabil şehir merkezinden 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Khwaja Rawash semtinde olduğundan dolayı yerel halk tarafından Khwaja Rawash Havalimanı olarak da bilinmektedir.

Kabil şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Havalimanı yolu / Great Massoud yolu / Sehat-e-Amar yolu üzerinden 7 dakikada havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi ve müsaitlik durumu hakkında bilgiyi havalimanını telefonla arayarak ulaşabilirsiniz.

Hamid Karzai havalimanına ulaşmak için ayrıca Taksi, Otobüs ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Hamid Karzai Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Kabil şehrinde taşımacılık genel olarak otobüsler ile yapılmaktadır. Otobüsler taksilerden daha rahat bir ulaşım aracıdır. Havalimanına gitmek için otobüsleri kullanabilirsiniz. Otobüsler Afgan dilinde kodlanmış olduğu için doğru otobüsü bulmakta zorlanabilirsiniz. Bilen birisinden yardım almanız gerekebilir.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Hamid Karzai Uluslararası havalimanına ulaşabilirsiniz. Kabil havalimanı resmi web sitesinde yeterli veri bulunmadığından havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketlerini önceden öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Taksi

Şehir merkezinden çok da uzak olmayan Kabil havalimanına taksi ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şehire çok yakın bir havalimanı olduğundan çok fazla bir ücret ödemezsiniz. Az da olsa bazı taksiciler ingilizce bilmemektedirler. Onlarla anlaşmanız zor olabileceği için ingilizce bilen taksiciye havalimanına ne kadar ödeyeceğinizi sorabilirsiniz.Kayseri Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Erkilet Havalimanı

Erkilet Havalimanı, Kayseri şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunmakta olup Kocasinan merkez ilçesi sınırları içerisindedir.

Erkilet Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Erkilet havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından Amarat, Güneşli, Yenişehir ve Yenimahalle gibi Kayseri semtlerine ulaşımınızı sağlayabildiğiniz gibi Ankara gibi çevre illere de transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Erkilet havalimanından şehir merkezine karşılıklı olarak her 20 dakika'da bir seferler düzenlenmektedir. Havalimanın'dan şehir merkezine ve Erciyes kayak merkezine en ucuz ulaşım aracı otobüs'tür. Havalimanından 4, 100, 101, 102 ve 270 numaralı otobüsler hareket etmektedir. 4 numaralı otobüs ile Erciyes kayak merkezi, 100 numaralı otobüs ile Seyid Burhanettin Devlet hastanesi, 101 numaralı otobüs ile İstasyon Caddesi, 102 numaralı otobüs ile Erciyes üniversite'si fakültesi ve 200 numaralı otobüs ile Nato 200 evler'e ulaşabilirsiniz. Güzergah bilgisi ve otobüs saatleri hakkında bilgiye Kayseri belediyesi resmi web sitesinden ulaşılabilmektedir.

Havaş

Havaş servisleri havalimanından şehir merkezi ve Talas olmak üzere 2 destinasyona gitmektedir. Bilet fiyatı 2 yer için de 12 TL'dir. Şehir merkezine 30 dakika, Talas'a ise 45 dakika'da ulaşılmaktadır. Havaş servisleri uçak iniş saatine göre organize edilmektedir. 

Havas şehir merkezi yolcu indirme durakları: Tren Garı,Yeni Sanayi DSİ Kavşağı, Eski Şeker Karakolu,Şehirlerarası Otobüs Terminali Karşısı(BYZ Avm Otoparkı)

Havas Talas yolcu indirme durakları: Kayseri Forum Avm-Farabi Sokak Ptt Başmüdürlüğü-Tuna Tramvay Durağı- İpeksaray Avm Önü-M.Şimşek Caddesi Cemil Baba Parkı-Erciyes Üniversitesi Talas Bulvarı Hastane Girişi-Anayurt Meydan

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Erkilet havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Erkilet havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE, HERTZ, FILOPARK, CARMOBIL, SIXT, BUDGET, ALVIS

Taksi

Kayseri havalimanından şehir merkezine taksi ile yolculuk yaparak 10 dakika'da ulaşılmaktadır. Kayak merkezine ulaşım otobüs ile daha ucuz olmasına rağmen rahat bir yolculuk için taksiyi tercih edebilirsiniz. Taksi ücretleri açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır.