Kabil - Aghajari Uçak Bileti

Kabil - Aghajari uçak bileti

Kabil - Aghajari uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kabil - Aghajari uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kabil - Aghajari uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kabil - Aghajari uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kabil - Aghajari uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kabil Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Hamid Karzai Uluslararası Havalimanı

Hamid Karzai Uluslararası Havalimanı, eskiden Kabil Uluslararası havalimanı olarak bilinmekteydi. 2014 yılında adı değiştirilmiştir. Kabil şehir merkezinden 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Khwaja Rawash semtinde olduğundan dolayı yerel halk tarafından Khwaja Rawash Havalimanı olarak da bilinmektedir.

Kabil şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Havalimanı yolu / Great Massoud yolu / Sehat-e-Amar yolu üzerinden 7 dakikada havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi ve müsaitlik durumu hakkında bilgiyi havalimanını telefonla arayarak ulaşabilirsiniz.

Hamid Karzai havalimanına ulaşmak için ayrıca Taksi, Otobüs ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Hamid Karzai Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Kabil şehrinde taşımacılık genel olarak otobüsler ile yapılmaktadır. Otobüsler taksilerden daha rahat bir ulaşım aracıdır. Havalimanına gitmek için otobüsleri kullanabilirsiniz. Otobüsler Afgan dilinde kodlanmış olduğu için doğru otobüsü bulmakta zorlanabilirsiniz. Bilen birisinden yardım almanız gerekebilir.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Hamid Karzai Uluslararası havalimanına ulaşabilirsiniz. Kabil havalimanı resmi web sitesinde yeterli veri bulunmadığından havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketlerini önceden öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Taksi

Şehir merkezinden çok da uzak olmayan Kabil havalimanına taksi ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şehire çok yakın bir havalimanı olduğundan çok fazla bir ücret ödemezsiniz. Az da olsa bazı taksiciler ingilizce bilmemektedirler. Onlarla anlaşmanız zor olabileceği için ingilizce bilen taksiciye havalimanına ne kadar ödeyeceğinizi sorabilirsiniz.

Aghajari Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Aghajari havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Aghajari havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.