Juiz De Fora - Isparta Uçak Bileti

Juiz De Fora - Isparta uçak bileti

Juiz De Fora - Isparta uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Juiz De Fora - Isparta uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Juiz De Fora - Isparta uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Juiz De Fora - Isparta uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Juiz De Fora - Isparta uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Juiz De Fora Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Francisco De Assis Havalimanı

Francisco De Assis Havalimanı, Juiz De Fora şehir merkezinden 6 km uzaklıkta bulunmaktadır. Yerel halk tarafından Serrinha havalimanı olarak da bilinmektedir.

Juiz De Fora şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Eugênio do Nascimento üzerinden yaklaşık 17 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında 150 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Francisco De Assis havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Francisco De Assis havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Francisco De Assis Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da araç kiralama şirketi bulunmamaktadır. Teslim yeri konusunda önceden firmaya haber veriniz.

Taksi

Havalimanı şehir merkezine oldukça yakın. Taksi ile rahat ve hızlı bir yolculuk yaparak havalimanına ulaşabilirsiniz.

Zona da Mata Bölgesel Havalimanı

Zona da Mata Bölgesel Havalimanı, Juiz De Fora şehir merkezinden 35 km, Uba'dan 64 km ve Cataguases'den 75 km uzaklıkta bulunmaktadır. Presidente Itamar Franco Havaalanı olarak da bilinmektedir. Lokasyon olarak Goianá ve Rio Novo şehirleri arasındadır.

Juiz De Fora şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz MG-353 üzerinden yaklaşık 1 saat 1 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında uzun süreli ve gecelik olarak kullanabileceğiniz otopark mevcuttur. İlk 10 dakika otopark kullanımı ücretsiz olup otopark ücreti hakkında detay bilgiye havalimanı web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Zona da Mata Bölgesel havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Zona da Mata Bölgesel havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Juiz de Fora şehrinden havalimanına otobüs seferleri yapmakta olan iki bağımsız şirket bulunmaktadır: Viação José Maria Rodrigues ve Viação Bassamar

Viação José Maria Rodrigues firması otobüslerinde Wifi hizmeti bulunmaktadır. Havalimanından kalkan uçak saatlerine göre servisler hareket etmektedir. Otobüs terminal 20 numaralı platformdan otobüse binebilirsiniz. Bilet fiyatı R $ 14.40 + Otobüs İstasyonunun Ücreti'dir.

Kalkış saati Varış Saati Sıklık Havayolu
06:00 06:50 Pazartesi-Cumartesi GOAL
08:15 09:05 Pazartesi-Cumartesi Blue
11:00 11:50 Pazar-Cuma GOAL
15:15 16:05 Pazar-Cuma GOAL
16:30 17:20 Pazar-Cuma Blue

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Zona da Mata Bölgesel Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Zona da Mata Bölgesel havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, EURO RENT A CAR

Taksi

Havalimanı şehir merkezine çok uzak bir mesafe de olduğu için taksiyi tercih etmenizi önermemekteyiz. Otobüs ile ulaşmak çok daha az maliyetli olmaktadır. Fakat hızlı bir şekilde havalimanına ulaşmnın en kolay yolu taksi ile gitmektir. Isparta Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı, şehir merkezine 35 km uzaklıktadır. Isparta'ya gitmek isteyen yolcuların yanısıra Burdur iline gitmek isteyen yolcular da bu havalimanını kullanmaktadır.

THY'nin İstanbul'dan gelen yolcuları için düzenlemiş olduğu ücretli servisler ile şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Isparta Süleyman Demirel havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Kış aylarında kayak severlerin uğrak yeri Davraz'a da Tripuck transfer hizmeti ile gidebilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Isparta Süleyman Demirel havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Isparta Süleyman Demirel havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı terminal çıkışında bulabileceğiniz taksiler ile Isparta, Burdur, Bucak ve Davraz'a gidebilirsiniz. Taksi ücretleri konusunda bilgiyi taksi şöförlerinden alabilirsiniz. Taksi biraz pahalı bir alternatif olarak gözükse de zamanınız kısıtlı ise tercih edebilirsiniz.