Joinville - Tahran Uçak Bileti

Joinville - Tahran uçak bileti

Joinville - Tahran uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Joinville - Tahran uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Joinville - Tahran uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Joinville - Tahran uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Joinville - Tahran uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Joinville Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Joinville-Lauro Carneiro de Loyola Havalimanı

Joinville-Lauro Carneiro de Loyola Havalimanı, Joinville şehir merkezinden 14 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Joinville şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Santos Dumont üzerinden yaklaşık 21 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Joinville-Lauro Carneiro de Loyola havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Joinville-Lauro Carneiro de Loyola havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına otobüs ile ulaşmak isterseniz 213 ve 240 numaralı hattı kullanabilirsiniz. 213 numaralı hat sabah 6:45'ten akşam 22:46'ya kadar çalışmaktadır. 240 numaralı hat ise sabah 4:38'den akşam 11:17'e kadar hizmet vermektedir. 

213 numaralı hat otobüs güzergahı: Rua Dr. João Colin, Rua General Câmara, Rua Tenente Antônio João, Rua Santos Dumont, Rua Tuiuti, Rua Padre Valente Simeoni, Rua Santa Luzia, Rua Jacob Forbice, Rua Janete de Oliveira, Rua Maria Regina Klock Russi, Rua Rio do Ferro, Santos Dumont Bulvarı

240 numaralı hat otobüs güzergahı: Avenida Belediye Başkanı Wittich Freitag, Rua Papa João XXIII, Rua Presidente Heuse, Rua Cerritos, Rua Iririú, Rua Tirius, Rua Guaíra, Rua das Cegonhas, Rua Tuiuti, Emilio Landmann Caddesi, Prado Caddesi, Rua Pica-Pau, Rua Antônio Jorge Cecyn , Rua Santa Luzia

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Joinville-Lauro Carneiro de Loyola Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Joinville-Lauro Carneiro de Loyola havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, MOVIDA, UNIDAS

Taksi

Taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer zamanınız kısıtlı ise taksi ile gitmeyi düşünebilirsiniz. Taksi şöföründen havalimanına ulaşmak için ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Tahran Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tahran havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Tahran havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.