Joinville - Kayseri Uçak Bileti

Joinville - Kayseri uçak bileti

Joinville - Kayseri uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Joinville - Kayseri uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Joinville - Kayseri uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Joinville - Kayseri uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Joinville - Kayseri uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Joinville Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Joinville-Lauro Carneiro de Loyola Havalimanı

Joinville-Lauro Carneiro de Loyola Havalimanı, Joinville şehir merkezinden 14 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Joinville şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Santos Dumont üzerinden yaklaşık 21 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Joinville-Lauro Carneiro de Loyola havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Joinville-Lauro Carneiro de Loyola havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına otobüs ile ulaşmak isterseniz 213 ve 240 numaralı hattı kullanabilirsiniz. 213 numaralı hat sabah 6:45'ten akşam 22:46'ya kadar çalışmaktadır. 240 numaralı hat ise sabah 4:38'den akşam 11:17'e kadar hizmet vermektedir. 

213 numaralı hat otobüs güzergahı: Rua Dr. João Colin, Rua General Câmara, Rua Tenente Antônio João, Rua Santos Dumont, Rua Tuiuti, Rua Padre Valente Simeoni, Rua Santa Luzia, Rua Jacob Forbice, Rua Janete de Oliveira, Rua Maria Regina Klock Russi, Rua Rio do Ferro, Santos Dumont Bulvarı

240 numaralı hat otobüs güzergahı: Avenida Belediye Başkanı Wittich Freitag, Rua Papa João XXIII, Rua Presidente Heuse, Rua Cerritos, Rua Iririú, Rua Tirius, Rua Guaíra, Rua das Cegonhas, Rua Tuiuti, Emilio Landmann Caddesi, Prado Caddesi, Rua Pica-Pau, Rua Antônio Jorge Cecyn , Rua Santa Luzia

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Joinville-Lauro Carneiro de Loyola Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Joinville-Lauro Carneiro de Loyola havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, MOVIDA, UNIDAS

Taksi

Taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer zamanınız kısıtlı ise taksi ile gitmeyi düşünebilirsiniz. Taksi şöföründen havalimanına ulaşmak için ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Kayseri Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Erkilet Havalimanı

Erkilet Havalimanı, Kayseri şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunmakta olup Kocasinan merkez ilçesi sınırları içerisindedir.

Erkilet Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Erkilet havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından Amarat, Güneşli, Yenişehir ve Yenimahalle gibi Kayseri semtlerine ulaşımınızı sağlayabildiğiniz gibi Ankara gibi çevre illere de transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Erkilet havalimanından şehir merkezine karşılıklı olarak her 20 dakika'da bir seferler düzenlenmektedir. Havalimanın'dan şehir merkezine ve Erciyes kayak merkezine en ucuz ulaşım aracı otobüs'tür. Havalimanından 4, 100, 101, 102 ve 270 numaralı otobüsler hareket etmektedir. 4 numaralı otobüs ile Erciyes kayak merkezi, 100 numaralı otobüs ile Seyid Burhanettin Devlet hastanesi, 101 numaralı otobüs ile İstasyon Caddesi, 102 numaralı otobüs ile Erciyes üniversite'si fakültesi ve 200 numaralı otobüs ile Nato 200 evler'e ulaşabilirsiniz. Güzergah bilgisi ve otobüs saatleri hakkında bilgiye Kayseri belediyesi resmi web sitesinden ulaşılabilmektedir.

Havaş

Havaş servisleri havalimanından şehir merkezi ve Talas olmak üzere 2 destinasyona gitmektedir. Bilet fiyatı 2 yer için de 12 TL'dir. Şehir merkezine 30 dakika, Talas'a ise 45 dakika'da ulaşılmaktadır. Havaş servisleri uçak iniş saatine göre organize edilmektedir. 

Havas şehir merkezi yolcu indirme durakları: Tren Garı,Yeni Sanayi DSİ Kavşağı, Eski Şeker Karakolu,Şehirlerarası Otobüs Terminali Karşısı(BYZ Avm Otoparkı)

Havas Talas yolcu indirme durakları: Kayseri Forum Avm-Farabi Sokak Ptt Başmüdürlüğü-Tuna Tramvay Durağı- İpeksaray Avm Önü-M.Şimşek Caddesi Cemil Baba Parkı-Erciyes Üniversitesi Talas Bulvarı Hastane Girişi-Anayurt Meydan

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Erkilet havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Erkilet havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE, HERTZ, FILOPARK, CARMOBIL, SIXT, BUDGET, ALVIS

Taksi

Kayseri havalimanından şehir merkezine taksi ile yolculuk yaparak 10 dakika'da ulaşılmaktadır. Kayak merkezine ulaşım otobüs ile daha ucuz olmasına rağmen rahat bir yolculuk için taksiyi tercih edebilirsiniz. Taksi ücretleri açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır.