Joao Pessoa - Tekirdağ Uçak Bileti

Joao Pessoa - Tekirdağ uçak bileti

Joao Pessoa - Tekirdağ uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Joao Pessoa - Tekirdağ uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Joao Pessoa - Tekirdağ uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Joao Pessoa - Tekirdağ uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Joao Pessoa - Tekirdağ uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Joao Pessoa Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Presidente Castro Pinto Uluslararası  Havalimanı

Presidente Castro Pinto Uluslararası Havalimanı, Joao Pessoa şehir merkezinden 12 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Joao Pessoa şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Gal Aurélio de Lyra Tavares Botafogo üzerinden yaklaşık 27 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Presidente Castro Pinto Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Presidente Castro Pinto Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Saat sabah 05:00 ve akşam 09.50 saatleri arasında çalışan 5501 numaralı otobüsler ile havalimanına ulaşılmaktadır. Otobüsler 30-45 dakika aralıklar ile hareket etmektedir. Otobüsler Varadouro, Praça Aristides Lobo ve Şehirlerarası Terminal'den geçip havalimanına ulaşmaktadır. 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Presidente Castro Pinto Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Presidente Castro Pinto Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, AVIS, MOVIDA, UNIDAS

Taksi

Havalimanının şehir merkezine yakın olduğu düşünülürse havalimanına gitmek için taksi seçeneğini kullanmanız mantıklıdır. Taksi ücreti konusunda bilgiyi taksi şöföründen öğrenebilirsiniz.

Tekirdağ Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı

Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Tekirdağ şehir merkezine 73 km, Çorlu şehir merkezine 12 uzaklıkta bulunmakta olup Çorlu ilçesi sınırları içerisindedir.

Türkiye'nin birçok şehrinden Trakya bölgesine ulaşım için bu havalimanı kullanılmaktadır.

Tekirdağ Çorlu Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Tekirdağ Çorlu havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir belediyesi tarafından uçak iniş saatlerine göre şehir merkezine otobüs seferleri düzenlenmektedir. Belediye otobüsleri Çorlu otogarına kadar gitmektedir. Çorlu otogarından Tekirdağ ili ve çevre ilçelere şehirlerarası otobüsler ile ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Tekirdağ Çorlu havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Tekirdağ Çorlu havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehre ulaşmak için taksiler 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Çorlu'ya 20 dakika içinde taksi ile ulaşmak mümkün. Eğer taksi ile Tekirdağ'a gitmek isterseniz yol çok uzadığından size maliyeti de fazla olacaktır.