Joao Pessoa - Riyad Uçak Bileti

Joao Pessoa - Riyad uçak bileti

Joao Pessoa - Riyad uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Joao Pessoa - Riyad uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Joao Pessoa - Riyad uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Joao Pessoa - Riyad uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Joao Pessoa - Riyad uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Joao Pessoa Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Presidente Castro Pinto Uluslararası  Havalimanı

Presidente Castro Pinto Uluslararası Havalimanı, Joao Pessoa şehir merkezinden 12 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Joao Pessoa şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Gal Aurélio de Lyra Tavares Botafogo üzerinden yaklaşık 27 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Presidente Castro Pinto Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Presidente Castro Pinto Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Saat sabah 05:00 ve akşam 09.50 saatleri arasında çalışan 5501 numaralı otobüsler ile havalimanına ulaşılmaktadır. Otobüsler 30-45 dakika aralıklar ile hareket etmektedir. Otobüsler Varadouro, Praça Aristides Lobo ve Şehirlerarası Terminal'den geçip havalimanına ulaşmaktadır. 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Presidente Castro Pinto Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Presidente Castro Pinto Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, AVIS, MOVIDA, UNIDAS

Taksi

Havalimanının şehir merkezine yakın olduğu düşünülürse havalimanına gitmek için taksi seçeneğini kullanmanız mantıklıdır. Taksi ücreti konusunda bilgiyi taksi şöföründen öğrenebilirsiniz.Riyad Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kral Halid Uluslararası Havalimanı

Kral Halid Uluslararası havalimanı, Riyad şehir merkezine 35 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına hem Suudi Arabistan şehirlerinden iç hat uçuşları ile hem de diğer ülkelerden uluslararası uçuşlar ile ulaşmak mümkündür. 

Havalimanına 40'a yakın havayolu tarifeli ve charter olarak uçuş gerçekletirmektedir. 

Kral Halid Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Metro, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Kral Halid Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Metro

2019 yılında hizmete açılması planlanan metro ile havalimanın ve Riyad şehir merkezi birbirlerine bağlanacaktır. Metro, terminal 5'ten hareket edecek olup Kral Abullah Finans bölgesine kadar gidecektir. Metro'nun toplam 6 hattı olacaktır. Aktarma yaparak şehrin diğer semtlerine de ulaşabilirsiniz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Kral Halid Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Kral Halid Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AL WEFAQ, BUDGET, HERTZ, AVIS, SIXT, DOLLAR, BIN HADI ARAÇ KİRALAMA, KEY, TIPOA, ENTERPRISE, THEEB

Taksi

Havalimanı terminal çıkışında taksileri bulabilirsiniz. Resmi taksileri havalimanı logosu olanlardır. Taksimetre olmayan taksileri kullanmamanızı öneririz. Ayrıca şehir merkezine sabit bir fiyat bulunmaktadır. Taksi ücreti şehir merkezine yaklaşık olarak 70 SAR'dır. Bundan çok daha fazla ücret isteyen taksi şöförlerine itibar etmeyiniz.