Joao Pessoa - Hakkari Uçak Bileti

Joao Pessoa - Hakkari uçak bileti

Joao Pessoa - Hakkari uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Joao Pessoa - Hakkari uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Joao Pessoa - Hakkari uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Joao Pessoa - Hakkari uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Joao Pessoa - Hakkari uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Joao Pessoa Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Presidente Castro Pinto Uluslararası  Havalimanı

Presidente Castro Pinto Uluslararası Havalimanı, Joao Pessoa şehir merkezinden 12 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Joao Pessoa şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Gal Aurélio de Lyra Tavares Botafogo üzerinden yaklaşık 27 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Presidente Castro Pinto Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Presidente Castro Pinto Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Saat sabah 05:00 ve akşam 09.50 saatleri arasında çalışan 5501 numaralı otobüsler ile havalimanına ulaşılmaktadır. Otobüsler 30-45 dakika aralıklar ile hareket etmektedir. Otobüsler Varadouro, Praça Aristides Lobo ve Şehirlerarası Terminal'den geçip havalimanına ulaşmaktadır. 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Presidente Castro Pinto Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Presidente Castro Pinto Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, AVIS, MOVIDA, UNIDAS

Taksi

Havalimanının şehir merkezine yakın olduğu düşünülürse havalimanına gitmek için taksi seçeneğini kullanmanız mantıklıdır. Taksi ücreti konusunda bilgiyi taksi şöföründen öğrenebilirsiniz.

Hakkari Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı, Hakkari şehir merkezine 78 km uzaklıkta bulunmakta olup Yüksekova ilçe sınırları içerisindedir.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Hakkari havalimanından şehire ulaşmak için çok fazla imkanınız bulunmamaktadır. Terminal çıkışında bulabileceğiniz taksiler ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Mesafenin bir hayli uzak olmasından dolayı taksi ücreti fazla olabilir. Taksi şöförü ile pazarlık yaparak düşürmeyi deneyebilirsiniz.