Jiamusi - Zonguldak Uçak Bileti

Jiamusi - Zonguldak uçak bileti

Jiamusi - Zonguldak uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Jiamusi - Zonguldak uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Jiamusi - Zonguldak uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Jiamusi - Zonguldak uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Jiamusi - Zonguldak uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Jiamusi Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Jiamusi havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Jiamusi havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Zonguldak Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Zonguldak Çaycuma Havalimanı

Zonguldak Çaycuma Havalimanı, Zonguldak şehir merkezine 56 km uzaklıkta bulunmakta olup Çaycuma ilçe sınırları içerisindedir.

Zonguldak Çaycuma Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Zonguldak Çaycuma havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından çıktıktan sonra otobüs ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Durak ve güzergah bilgisini belediyenin web sitesinde bulabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Zonguldak Çaycuma havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Balıkesir havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından Çaycuma şehir merkezine gitmek isterseniz uzaklık 8 km olduğu için taksi için fazla bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Zonguldak şehir merkezi, Karadeniz Ereğli ve Kozlu'ya gitmek isterseniz mesafe uzak olduğundan ucuz bir seyahat olmayacaktır. Taksi şöförü ile pazarlık yaparak ödeyeceğiniz ücreti azaltmayı deneyebilirsiniz.