Isparta - Malatya Uçak Bileti

Isparta - Malatya uçak bileti

Isparta - Malatya uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Isparta - Malatya uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Isparta - Malatya uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Isparta - Malatya uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Isparta - Malatya uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Isparta Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı, şehir merkezine 35 km uzaklıktadır. Havalimanına özel aracınız ile gitmek isterseniz Burdur-Isparta yolu D350/D685 rotasını izleyin. Havalimanında 87 araç kapasiteli otopark mevcuttur. Engelli yolcular için 5 adet araç park yeri özel olarak ayrılmıştır. Havalimanı otopark ücret tarifesini ögrenmek için havalimanına danışabilirsiniz.

Havalimanına THY ücretli servisi bulunmaktadır. Türk Hava yolları servisleri sadece İstanbul yolcuları içindir.

Isparta havalimanına ulaşmanız için  Taksi ve Tripuck transfer seçenekleri de kullanabilirsiniz.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Isparta havalimanına ulaşmanız mümkün. Ayrıca Bucak, Burdur ve Kayak severlerin kış aylarında tercih ettiği Davraz gibi yerlerden de transferinizi Tripuck ile organize edebilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Isparta Süleyman Demirel havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına gelmek isterseniz önceden oto kiralama şirketine haber veriniz.

Taksi

Isparta havalimanına ulaşmak için pek fazla ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Isparta şehir merkezinden Taksi ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı şehrin dışında olduğu için Taksi seçeneği biraz pahalı bir seçenek olmaktadır. Taksi şöföründen ne kadar ödeyeceğiniz konusunda bilgi alabilirsiniz.Malatya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Erhaç Havalimanı

Malatya Erhaç Havalimanı, Malatya şehir merkezine 29 km uzaklıkta olup Akçadağ ilçesi sınırlarındadır.

Malatya Erhaç Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Malatya Erhaç havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Havalimanından şehir merkezine giden Havaş servisleri uçağın alana indiğinden 25 dakika sonra hareket etmektedir. Yolculuk süresi 45 dakika olup bilet fiyatı 11 TL'dir.

Havaş servis güzergahı: Malatya Erhaç Havalimanı, MAŞTİ (Otogar), Çevre Yolu, Havaş Şehir Ofisi (Sivas Caddesi)

Havas yolcu indirme durakları: Onbin Konut, Polis Kantini, Polis Okulu, AFRA, MAŞTİ, 2.Ordu TSK Lojman Kavşağı, Beydağı Devlet Hastanesi (SSK), Altın Kayısı, Eski Garaj, Emeksiz Kavşağı, Doğu Garajı, İnönü Stad Karşısı Havaş Ofisi

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Malatya Erhaç havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Malatya Erhaç havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; MEYDAN TAŞIMACILIK, MEYDAN OTO KİRALAMA, AVIS, GRAND RENT A CAR

Taksi

Malatya havalimanında 24 saat taksi hizmeti bulunmaktadır. Şehir merkezine doğrudan gitmek istiyorsanız taksiyi tercih edebilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine 30 dakika'da ulaşılmaktadır. Pütürge ve Hekimhan gibi Malatya ilçelerine gidecek iseniz hem süre hem de fiyat artmaktadır.