Iğdır - Nejran Uçak Bileti

Iğdır - Nejran uçak bileti

Iğdır - Nejran uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Iğdır - Nejran uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Iğdır - Nejran uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Iğdır - Nejran uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Iğdır - Nejran uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Iğdır Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı, Iğdır şehir merkezine 17 km uzaklıkta bulunmakta olup Küllük köyü sınırları içerisindedir.

Iğdır şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Enver Paşa caddesi ve D080 yolu üzerinden 20 dakika sürmektedir. Havalimanı otoparkı ve ücret tarifesi konusunda bilgi almak için havalimanı ile irtibata geçiniz.

Iğdır havalimanına ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Iğdır Şehit Bülent Aydın havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Iğdır belediyesi tarafından havalimanına gitmek için otobüs seferleri düzenlenmektedir. Güzergah bilgisi ve otobüs kalkış yeri hakkında detaylı bilgiyi Iğdır belediyesine danışarak öğrenebilirsiniz. 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Iğdır havalimanına ulaşabilirsiniz. Iğdır havalimanında sadece Rimal rent a car firmasının ofisi bulunmaktadır. Aracınızı bunun dışında bir firmadan kiralamış iseniz havalimanında teslim edeceğinizi önceden firmaya bildiriniz.

Taksi

Iğdır havalimanına şehir merkezinden bineceğiniz takisler ile gidebilirsiniz. Taksi ücretleri başlangıç fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. Havalimanına gidişte taksi ücretinin yaklaşık olarak ne kadar olacağını taksi şöförlerinden öğrenebilirsiniz. 

Nejran Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Nejran Yurtiçi Havalimanı

Nejran Yurtiçi havalimanı, Nejran şehir merkezine 32 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına uçuş yapan havayolları; Suudi Havayolları, Flydubai, Air Arabia

Nejran Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Nejran Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz.  Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Nejran havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Nejran havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehre ulaşmak için çok fazla alternatifiniz olmadığından taksi kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Terminal binasının çıkışındaki taksiler ile pazarık yapıp size en uygun fiyat vereni tercih edebilirsiniz.