Husum - Taif Uçak Bileti

Husum - Taif uçak bileti

Husum - Taif uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Husum - Taif uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Husum - Taif uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Husum - Taif uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Husum - Taif uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Husum Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Husum havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Husum havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Taif Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Taif Bölgesel Havalimanı

Taif Bölgesel havalimanı, Taif şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Abha, Dammam, Jazan, Cidde, Medine, Nejran, Riyad ve Tabuk'tan havalimanına iç hat seferleri ile ulaşılmaktadır. Ayrıca Nile Air ve Nesma Air havayolları ile Mısır'dan uluslararası seferler mevcuttur. 

Taif Bölgesel havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Taif Bölgesel havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Saptco firmasının işlettiği otobüsler ile şehir merkezine ulaşılmaktadır. Otobüs ile en ucuz bir şekilde şehir merkezine ulaşırsınız. Fakat mesafenin fazla olması ve otobüslerin yavaş gitmesinden yolculuk süreniz biraz uzun sürecektir. Yerel otobüsler genel olarak konforludur. Aktarma yaparak şehrin birçok noktasına ulaşabilirsiniz.  

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Taif Bölgesel havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler. 

Taif Bölgesel havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AL WEFAQ, HANCO, THEEB

Taksi

Havalimanı terminal çıkışında taksi bulabilirsiniz. Suudi Arabistan'ın genelinde taksi ücretleri pahalı değildir. Ama taksiciler daha fazla ücret almak için yolu uzatmak, yanlış yere götürmek gibi yöntemlere başvurabilirler. Önceden gideceğiniz yere ne kadar ücret ödeyeceğinizi taksi şöförü ile anlaşmanız bu tarz durumlar ile karşılaşmanızı önleyecektir.