Hatay - Kocaeli Uçak Bileti

Hatay - Kocaeli uçak bileti

Hatay - Kocaeli uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Hatay - Kocaeli uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Hatay - Kocaeli uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Hatay - Kocaeli uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Hatay - Kocaeli uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Hatay Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Hatay Havalimanı

Hatay ili ayrıca Antakya olarak da bilinmektedir. Hatay Antakya havalimanı Hatay'a 27 km uzaklıkta olup Hatay ve İskenderun illerini birbirine bağlayan D825 yolu üzerinde bulunmaktadır.

Hatay havalimanı  özel aracınız ile gitmek isterseniz Antakya şehir merkezinden 37 dakika, İskenderun şehir merkezinden 48 dakika'da havalimanına ulaşabilirsiniz. İç hatlar ve Dış hatlar terminalinin tam karşısında bulunan 240 araç kapasiteli açık otoparka aracınızı park edebilirsiniz. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Uzun süreli otopark kullanımlarında ücret konusunda havalimanına danışabilirisiniz.

Havalimanı'na ulaşım için Havaş, Taksi ve Tripuck transferi ise diğer alternatif ulaşım araçlarınızdır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Antakya Hatay havalimanına ulaşmanız mümkün. Hatay ve İskenderun gibi şehir merkezinden transfer imkanı bulunmakla birlikte Adana gibi çevre illerden de Tripuck transferi bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Hem Antakya (Hatay) hem de İskenderun'dan Havaş otobüsleri havalimanına hareket etmektedir. Antakya'da Gündüz Caddesi, Durmuş Debboğlu Camisi Karşısı, Atatürk Parkı Köşesinden kalkmakta olan otobüsler 40 dakikada havalimanına ulaşmaktadır. Bilet fiyatı 13 TL'dir. İskenderun'da Mete Aslan Bulvarı Yapı Kredi Bankası Karşısı'sından otobüsler hareket etmekte 60 dakikada havalimanına ulaşmaktadır. Bilet fiyatı 18 TL'dir.

Havaş Hatay güzergahı: Sümerler Maksim, Gündüz Caddesi, Atatürk Caddesi, Ayşe Fitnat Caddesi, 75. Yıl Bulvarı, Antakya-İskenderun Karayolu, Hatay Havalimanı

Havaş İskenderun güzergahı: Mete Aslan Bulvarı, Sahil Yolu, Fener Caddesi, İskenderun-Hatay Karayolu, Sarımazı, Belen, Hatay Havalimanı

Araç Kiralama

Hatay havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile de ulaşmanız mümkün. Havalimanında birçok oto kiralama şirketinin ofisini bulunuyor. Eğer kiralamış olduğunuz araç bu firmalara ait ise aracınızı havalimanındaki ofislerine teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Hatay havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE, GÜL TURIZM RENT A CAR, SELIMGUL TURIZM RENT A CAR, HATAY NATIONAL RENT A CAR, HASGÜL CAR RENTAL

Taksi

Antakya ve İskenderun şehir merkezinden taksi ile Hatay havalimanına hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Fiyat tarifesi km başına ücretlendirilmektedir. Taksi şöförlerinden yaklaşık olarak ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.Kocaeli Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Cengiz Topel Havalimanı

Cengiz Topel Havalimanı, Kocaeli (İzmit) şehir merkezine 15 km uzaklıkta olup Kartepe ilçe sınırlarındadır. Havalimanı İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarına alternatif olarak kullanılmaktadır.

Cengiz Topel Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Cengiz Topel havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından hem Kocaeli'ne hem de Sakarya'ya otobüs seferleri bulunuyor. Otobüs'lere havalimanı terminalinden ulaşablirsiniz. Bu iki şehire ulaşmak için en ucuz ulaşım imkanı otobüs'tür. Kocaeli'ne 250C, Sakarya'ya 54/K numaralı otobüs gitmektedir. Otobüs'ler uçak iniş saatlerine göre havalimanında bulunmaktadır.

250 C otobüs güzergahı: Derince-İzmit-Otogar ve Havalimanı

54/K otobüs güzergahı: Kocaeli Terminal- Karaağaç Bulvarı - Atatürk Bulvarı - Kent Meydanı - 1 Geçit- M.Egemenlik Caddesi - Z.Hanım Caddesi - Adnan M. Caddesi - Sedaş - Y.Terminal - D100 - Aşağıdereköy - Eşme - Uzuntarla - Havalimanı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Cengiz Topel havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Cengiz Topel havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı terminal çıkışında bekleyen taksi ile Kocaeli, Adapazarı, Gölcük, Sakarya ve Sapanca'ya gidebilirsiniz. Taksi ücret tarifesi açılış fiyatına göre km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. Şehir merkezine hiç beklemeden gitmek isterseniz taksi güzel bir çözüm olacaktır.