Hatay - Gaziantep Uçak Bileti

Hatay - Gaziantep uçak bileti

Hatay - Gaziantep uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Hatay - Gaziantep uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Hatay - Gaziantep uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Hatay - Gaziantep uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Hatay - Gaziantep uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Hatay Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Hatay Havalimanı

Hatay ili ayrıca Antakya olarak da bilinmektedir. Hatay Antakya havalimanı Hatay'a 27 km uzaklıkta olup Hatay ve İskenderun illerini birbirine bağlayan D825 yolu üzerinde bulunmaktadır.

Hatay havalimanı  özel aracınız ile gitmek isterseniz Antakya şehir merkezinden 37 dakika, İskenderun şehir merkezinden 48 dakika'da havalimanına ulaşabilirsiniz. İç hatlar ve Dış hatlar terminalinin tam karşısında bulunan 240 araç kapasiteli açık otoparka aracınızı park edebilirsiniz. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Uzun süreli otopark kullanımlarında ücret konusunda havalimanına danışabilirisiniz.

Havalimanı'na ulaşım için Havaş, Taksi ve Tripuck transferi ise diğer alternatif ulaşım araçlarınızdır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Antakya Hatay havalimanına ulaşmanız mümkün. Hatay ve İskenderun gibi şehir merkezinden transfer imkanı bulunmakla birlikte Adana gibi çevre illerden de Tripuck transferi bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Hem Antakya (Hatay) hem de İskenderun'dan Havaş otobüsleri havalimanına hareket etmektedir. Antakya'da Gündüz Caddesi, Durmuş Debboğlu Camisi Karşısı, Atatürk Parkı Köşesinden kalkmakta olan otobüsler 40 dakikada havalimanına ulaşmaktadır. Bilet fiyatı 13 TL'dir. İskenderun'da Mete Aslan Bulvarı Yapı Kredi Bankası Karşısı'sından otobüsler hareket etmekte 60 dakikada havalimanına ulaşmaktadır. Bilet fiyatı 18 TL'dir.

Havaş Hatay güzergahı: Sümerler Maksim, Gündüz Caddesi, Atatürk Caddesi, Ayşe Fitnat Caddesi, 75. Yıl Bulvarı, Antakya-İskenderun Karayolu, Hatay Havalimanı

Havaş İskenderun güzergahı: Mete Aslan Bulvarı, Sahil Yolu, Fener Caddesi, İskenderun-Hatay Karayolu, Sarımazı, Belen, Hatay Havalimanı

Araç Kiralama

Hatay havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile de ulaşmanız mümkün. Havalimanında birçok oto kiralama şirketinin ofisini bulunuyor. Eğer kiralamış olduğunuz araç bu firmalara ait ise aracınızı havalimanındaki ofislerine teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Hatay havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE, GÜL TURIZM RENT A CAR, SELIMGUL TURIZM RENT A CAR, HATAY NATIONAL RENT A CAR, HASGÜL CAR RENTAL

Taksi

Antakya ve İskenderun şehir merkezinden taksi ile Hatay havalimanına hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Fiyat tarifesi km başına ücretlendirilmektedir. Taksi şöförlerinden yaklaşık olarak ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Gaziantep Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı, Oğuzeli ilçesi sınırları içinde olup şehir merkezine 24 km uzaklıktadır.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Gaziantep Oğuzeli havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehre ulaşmak için ucuz bir araç arıyorsanız belediye otobüslerini tercih edebilirsiniz. Gaziantep belediyesi web sitesinden otobüs hareket saatleri ve güzergah bilgisinin detayına ulaşabilirsiniz.

Havalimanı otobüs güzergahı: Havalimanı-Karataş-Üniversite Bulvarı-Valilik-Balıklı

Havaş

Gaziantep'te Havaş sadece şehir merkezine değil ayrıca Nizip ve Kilis gibi ilçelere de seferler düzenlemektedir.  Havaş otobüsleri havalimanına inen tüm uçuşlar için organize edilmiştir. Havaş otobüsleri ve yolcu alım durakları ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Varış Yeri Güzergah Yolculuk Süresi / Bilet Fiyatı Yolcu İndirme Noktaları
Şehir Merkezi Gaziantep Havalimanı, Oğuzeli Kavşağı, Perilikaya Et ve Balık Kurumu, Şehreküstü İtfaiyesi, İnönü cad. Şirehan Devlet Hastanesi. Sosyal Sigortalar Kurumu önü, Demokrasi Meydanı (Bedesten), Havaş Şehir Ofisi, Otogar 35 dk / 9 TL Şehreküstü İtfaiyesi, Şirehanı, Sosyal Sigortalar Kurumu önü, Demokrasi Meydanı (Bedesten), Havaş Ofisi, Otogar
Otogar   60 dk / 9 TL  
Gaziantep Lisesi-Üniversite- Karataş Çevreyolu, Karataş, Üniversite, Ordu Caddesi, Gaziantep Lisesi Son Durak 60 dk / 9 TL Karataş, Üniversite, Fıstık Araştırma Durağı, Gaziantep Lisesi
Kilis   60 dk / 23 TL Kilis 5 Evler Ptt Önü,Otogar Önü, Kilis Üniversitesi
Nizip   60 dk / 18 TL Nizip Otogar Önü-Hükümet Konağı Karşısı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Gaziantep Oğuzeli havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Gaziantep Oğuzeli havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ENTERPRISE, AVIS, EUROPCAR, SIXT, ARSAN, GARENTA, RENT GO RENT A CAR, HERTZ, BUDGET, ADT ORGANİZASYON

Taksi

Havalimanı taksileri Gaziantep Havalimanı Taksi Durağı Kooperatifi bünyesinde bulunmaktadır. Taksi ile hılı bir şekilde şehir merkezi, Nizip ve Kilis'e ulaşılabilmektedir. Taksi fiyatları açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. İsterseniz 0 534 375 39 93 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.