Halep - Wenzhou Uçak Bileti

Halep - Wenzhou uçak bileti

Halep - Wenzhou uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Halep - Wenzhou uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Halep - Wenzhou uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Halep - Wenzhou uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Halep - Wenzhou uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Halep Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Halep Uluslararası Havalimanı

Halep Uluslararası Havalimanı, Halep şehir merkezinden 7 km uzaklıkta bulunmaktadır. Suriye'nin en eski tarihli havalimanlarından biridir. Havalimanı Suriye'de yaşanan iç savaştan dolayı yolcu trafiğine kapatılmıştır. Havalimanından sivil havacılığa tekrar açılacağı haberleri bulunmasına rağmen yazının yazıldığı tarih itibarı ile henüz bir gelişme bulunmamaktadır. 

Havalimanı faaliyetlerine başladığında ulaşım bilgisi eklenecektir. Halep'ten bir yere gitmek istiyorsanız yakında bulunan Hatay, Gaziantep ve Lazkiye şehirlerine kara yolu ile gidip oradan uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.Wenzhou Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Wenzhou havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Wenzhou havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.