Halep - Arar Uçak Bileti

Halep - Arar uçak bileti

Halep - Arar uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Halep - Arar uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Halep - Arar uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Halep - Arar uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Halep - Arar uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Halep Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Halep Uluslararası Havalimanı

Halep Uluslararası Havalimanı, Halep şehir merkezinden 7 km uzaklıkta bulunmaktadır. Suriye'nin en eski tarihli havalimanlarından biridir. Havalimanı Suriye'de yaşanan iç savaştan dolayı yolcu trafiğine kapatılmıştır. Havalimanından sivil havacılığa tekrar açılacağı haberleri bulunmasına rağmen yazının yazıldığı tarih itibarı ile henüz bir gelişme bulunmamaktadır. 

Havalimanı faaliyetlerine başladığında ulaşım bilgisi eklenecektir. Halep'ten bir yere gitmek istiyorsanız yakında bulunan Hatay, Gaziantep ve Lazkiye şehirlerine kara yolu ile gidip oradan uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Arar Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Arar Yurtiçi Havalimanı

Arar Yurtiçi havalimanı, Arar şehir merkezine 22 km uzaklıkta bulunmaktadır. Arar şehrine Nesma ve Suudi havayollarının direk uçuşları bulunmaktadır. 

Arar Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Arar Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Arar Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Arar Yurtiçi havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; THEEB ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Havalimanı terminal çıkışında taksileri bulabilirsiniz. Şehir merkezine 26 dakika'da ulaşılabilmektedir. Taksiler ile pazarlık yaparak ücret konusunda anlaşınız.