Halep - Ağrotur Uçak Bileti

Halep - Ağrotur uçak bileti

Halep - Ağrotur uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Halep - Ağrotur uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Halep - Ağrotur uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Halep - Ağrotur uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Halep - Ağrotur uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Halep Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Halep Uluslararası Havalimanı

Halep Uluslararası Havalimanı, Halep şehir merkezinden 7 km uzaklıkta bulunmaktadır. Suriye'nin en eski tarihli havalimanlarından biridir. Havalimanı Suriye'de yaşanan iç savaştan dolayı yolcu trafiğine kapatılmıştır. Havalimanından sivil havacılığa tekrar açılacağı haberleri bulunmasına rağmen yazının yazıldığı tarih itibarı ile henüz bir gelişme bulunmamaktadır. 

Havalimanı faaliyetlerine başladığında ulaşım bilgisi eklenecektir. Halep'ten bir yere gitmek istiyorsanız yakında bulunan Hatay, Gaziantep ve Lazkiye şehirlerine kara yolu ile gidip oradan uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ağrotur Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ağrotur havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Ağrotur havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.