Gümrü - Kars Uçak Bileti

Gümrü - Kars uçak bileti

Gümrü - Kars uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Gümrü - Kars uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Gümrü - Kars uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Gümrü - Kars uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Gümrü - Kars uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Gümrü Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Şirak Havalimanı

Şirak Havalimanı, Gümrü şehir merkezinden 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Şirak vilayeti sınırları içerisinde olduğu için adını buradan almıştır.

Gümrü şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz E 691/M1 yolu üzerinden 13 dakikada ulaşabilirsiniz. Havalimanında 600 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Havalimanı otoparkı ilk 10 dakika ücretsizdir. Otopark ücreti nakit yapılmaktadır. Saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Arabalar için saatlik park 500 AMD olup günlük 2000 AMD ödemeniz gerekir.

Şirak Havalimanına ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Şirak havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanında oto kiralama firması ofisi olarak sadece SIXT firması bulunmaktadır. Havalimanına SIXT firmasından kiralamış olduğunuz araç ile gelirseniz, firmanın havalimanındaki ofisine teslim edebilirsiniz. Diğer firmalardan aracınızı kiralamış iseniz, havalimanında teslim edeceğinizi bildirmeniz gerekecektir.

Taksi

Havalimanına şehrin birçok lokasyonundan bineceğiniz taksiler ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Havalimanına ulaşmak için ne kadar ücret ödeyeceğinizi taksi şöförüne sorabilirsiniz. Mesafe çok uzun olmadığından çok fazla ücret ödemezsiniz eğer çevre şehirlerden gelmiyorsanız.Kars Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kars Harakani Havalimanı

Kars Harakani Havalimanı, Kars şehir merkezine 5 km uzaklıkta olup Karacaören köyü sınırları içerisindedir.

Havalimanından yolcu taşımacılığı işletmesi 2018 Mart ayı itibarı ile Emin Özdemir Yolcu taşımacılığı firması tarafından HAVACAR otobüsleri ile yapılacaktır. Havacar otobüsleri Ardahan, Kars Merkez, Sarıkamış ve Kağızman'a yolcu taşıyacaktır. Firmanın 0 (538) 379 91 28 numaralı telefonunu arayarak detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Kars Harakani havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Kars Harakani havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine gitmekte olan belediye otobüsleri Aslan Heykelleri'nin önüne kadar gitmektedir. Uçakların iniş saatine göre ayarlanmış otobüsleri terminal binasından çıktıktan sonra bulabilirsiniz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Kars Harakani havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Kars Harakani havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ÖZ SEMA OTO KİRALAMA, BEY CAR RENTAL, KARS CAR RENTAL

Taksi

Havalimanından şehir merkezi ve çevredeki destinasyonlara ulşamanın bir diğer yolu ise taksidir. Şehir merkezi yakın olduğu için 10 dakika'da ulaşabilirsiniz. Ardahan ve Sarıkamış'a gitmek istiyorsanız fiyat konusunda taksi şöförü ile anlaşabilirsiniz. Eğer ücreti beğenmezseniz otogar'a gidip şehirlerarası otobüsü denemenizi öneririz.