Gümrü - Erzurum Uçak Bileti

Gümrü - Erzurum uçak bileti

Gümrü - Erzurum uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Gümrü - Erzurum uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Gümrü - Erzurum uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Gümrü - Erzurum uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Gümrü - Erzurum uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Gümrü Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Şirak Havalimanı

Şirak Havalimanı, Gümrü şehir merkezinden 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Şirak vilayeti sınırları içerisinde olduğu için adını buradan almıştır.

Gümrü şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz E 691/M1 yolu üzerinden 13 dakikada ulaşabilirsiniz. Havalimanında 600 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Havalimanı otoparkı ilk 10 dakika ücretsizdir. Otopark ücreti nakit yapılmaktadır. Saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Arabalar için saatlik park 500 AMD olup günlük 2000 AMD ödemeniz gerekir.

Şirak Havalimanına ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Şirak havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanında oto kiralama firması ofisi olarak sadece SIXT firması bulunmaktadır. Havalimanına SIXT firmasından kiralamış olduğunuz araç ile gelirseniz, firmanın havalimanındaki ofisine teslim edebilirsiniz. Diğer firmalardan aracınızı kiralamış iseniz, havalimanında teslim edeceğinizi bildirmeniz gerekecektir.

Taksi

Havalimanına şehrin birçok lokasyonundan bineceğiniz taksiler ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Havalimanına ulaşmak için ne kadar ücret ödeyeceğinizi taksi şöförüne sorabilirsiniz. Mesafe çok uzun olmadığından çok fazla ücret ödemezsiniz eğer çevre şehirlerden gelmiyorsanız.Erzurum Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzurum Havalimanı

Erzurum havalimanı, Erzurum şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunmakta olup Yakutiye ilçesi sınırları içerisindedir.

Erzurum havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Erzurum havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Erzurum'da toplu taşıma aracı olan otobüs ile havalimanından şehir merkezine ulaşılmaktadır. Havalimanından hareket eden otobüsler son durak İstasyon Meydanı'na kadar gitmektedir. İstasyon meydanın'dan şehrin istediğiniz bölgesine gidebilirsiniz. Erzurum otobüsleri gideceği yöne göre harfleri bulunmaktadır. Şehrin doğusuna gitmek isterseniz D harfiyle başlayan otobüsleri, şehrin güneyinde bulunan Palandöken kayak merkezine gitmek isterseniz G-5 numaralı otobüsü kullanmalısınız.

Havaalanı otobüs güzergahı: Havalimanı, Oto Terminal-Otogar, Erzurum Teknik Üniversitesi, EBŞ Belediye Spor Tesisleri, Belediye, Kız Meslek Lisesi, Hastaneler Caddesi, Gez Mahallesi, İstasyon Meydanı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Erzurum havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Erzurum havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, SUDE OTO KİRALAMA, EVİS OTO KİRALAMA

Taksi

Havalimanından taksi ile şehir merkezine yolculuk 25 dakika sürmektedir. Taksileri terminal binası çıkışında bulabilirsiniz. Palandöken'e gideceksiniz ise 16 dakika'da taksi ile ulaşmak mümkün. Hızlı ve konforlu olmasından dolayı taksiyi seçebilirsiniz. Fiyat ve tarife bilgisini taksi şöföründen öğrenebilirsiniz.