Grodno - Hatay Uçak Bileti

Grodno - Hatay uçak bileti

Grodno - Hatay uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Grodno - Hatay uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Grodno - Hatay uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Grodno - Hatay uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Grodno - Hatay uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Grodno Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Grodno Havalimanı

Grodno Havalimanı, Grodno şehir merkezinden 18 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Grodno şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz M6 yolu üzerinden yaklaşık 22 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi konusunda bilgi almak için havalimanını arayınız.

Grodno havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Minibus, Troleybüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Gomel havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Grodno şehir merkezinde toplu ulaşım aracı olarak normal otobüsler ve troleybüs'ler kullanılmaktadır. Grogno.by web adresinden havalimanına giden araçlar hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Minibüs

Grodno'da minibüs'ler ile ulaşım da sağlanmaktadır. Havalimanına şehir merkezinden nasıl gideceğinizi minibüs duraklarında şöförlere sorarak öğrenebilirsiniz. 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Grodno Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisi bulunmamaktadır. Bundan dolayı kiralamış olduğunuz aracı havalimanında teslim edeceğinizi firmaya önceden bildiriniz.

Taksi

Grodno havalimanına ulaşmanın en hızlı çözümü taksi'lerdir. Taksi fiyatları çok pahalı olmamakla birlikte havalimanına ulaşmak için ne kadar ödeyeceğinizi taksi şöförlerinden öğrenebilirsiniz. Hatay Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hatay Havalimanı

Hatay ili ayrıca Antakya olarak da bilinmektedir. Hatay Antakya havalimanı Hatay'a 27 km uzaklıkta olup Hatay ve İskenderun illerini birbirine bağlayan D825 yolu üzerinde bulunmaktadır.

Hatay Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Hatay havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından Hatay ve İskenderun gibi şehir merkezine transfer imkanı bulunmakla birlikte Adana gibi çevre illere de transfer bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Hatay havalimanına inen tüm uçaklar için Antakya (Hatay) ve İskenderun şehir merkezine giden havaş servisleri vardır. Uçak iniş saatinden 25 dakika sonra hareket etmektedir. Havaş servisi Hatay (Antakya)'ya 40 dakika'da ulaşmakta olup bilet fiyatı 13 TL'dir. İskenderun'a ise 60 dakikada ulaşılmakta olup bilet fiyatı 18 TL'dir.

Havaş Hatay güzergahı: Hatay Havalimanı, Antakya-İskenderun Karayolu, 75. Yıl Bulvarı, Ayşe Fitnat Caddesi, Atatürk Caddesi, Gündüz Caddesi, Sümerler Maksim

Havaş İskenderun güzergahı: Hatay Havalimanı, Belen, Sarımazı, İskenderun-Hatay Karayolu, Fener Caddesi, Sahil Yolu, Mete Aslan Bulvarı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Hatay havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Hatay havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE, GÜL TURIZM RENT A CAR, SELIMGUL TURIZM RENT A CAR, HATAY NATIONAL RENT A CAR, HASGÜL CAR RENTAL

Taksi

Havalimanından gitmek istediğiniz yere doğrudan ulaşmak isterseniz taksi seçeneğini düşünebilirsiniz. Taksi ücretleri açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. Hatay şehir merkezine 25 dakika, İskenderun'a 45 dakika'da gidilebilmektedir. Taksi şöförü ile pazarlı yapıp indirim talep edebilirsiniz.