Göteborg - Batman Uçak Bileti

Göteborg - Batman uçak bileti

Göteborg - Batman uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Göteborg - Batman uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Göteborg - Batman uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Göteborg - Batman uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Göteborg - Batman uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Göteborg Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Göteborg havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Göteborg havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Batman Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Batman Havalimanı

Batman Havalimanı şehir merkezinden 7 km uzakta bulunmaktadır.

THY ve Pegasus havayolları havalimanından şehir merkezine servisler düzenlemektedir.

Batman Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Batman havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havaalanına inen tarifeli seferlerde uçak saatlerine göre Batman Belediyesi tarafından şehir merkezine otobüs seferleri düzenlenmektedir. Otobüs hem ucuz hem de rahat olduğu için genel olarak havalimanından şehire ulaşmak isteyen yolcular tarafından tercih edilmektedir.

Havalimanı otobüs güzergahı: Havaalanı, Gültepe Kavşağı, Diyarbakır Caddesi, İlçe Otogarı, Belediye

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Batman havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Batman havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE

Taksi

Havalimanından şehir merkezine taksi ile ulaşmak hem çok kolay hem de ucuzdur. Aileniz ile seyahat ediyorsanız havalimanından fazla uzak olmayan şehir merkezine taksi ile gidebilirsiniz. Hasankeyf'i ziyaret etmek isterseniz yolculuk uzayacağı için pazarlık yapmanızı tavsiye ederiz.