Gomel - Zonguldak Uçak Bileti

Gomel - Zonguldak uçak bileti

Gomel - Zonguldak uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Gomel - Zonguldak uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Gomel - Zonguldak uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Gomel - Zonguldak uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Gomel - Zonguldak uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Gomel Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Gomel Havalimanı

Gomel Havalimanı, Gomel şehir merkezinden 12 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Gomel havalimanı 2011 yılında faaliyetlerini durduran Gomelevia havayolunun hub'ı idi. Günümüzde havalimanından charter ve sezonsal tarifeli uçuşlar yapılmaktadır.

Gomel şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz P129 üzerinden yaklaşık 20 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında 30 kısa süreli park yeri, 20 uzun süreli park yeri olup havalimanı otoparkı ücret tarifesi konusunda bilgi almak için havalimanını arayınız.

Gomel havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Minibus, Troleybüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Gomel havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Gomel şehir merkezinde toplu ulaşım aracı olarak normal otobüsler ve troleybüs'ler kullanılmaktadır. 3, 3a, 3b numaralı otobüs ile havalimanına 3,5 km uzaklıkta bulunan durak'a kadar gidebilirisiniz. Buradan yürüyerek veya taksi ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanına direk giden 59 numaralı otobüs tren istasyonundan kalkmaktadır. Otobüs, Sovetskaya Caddesi, Turist Otel, Timofeenko Caddesi, Chongarskaia Caddesi, Bowers gibi 34 durak'tan geçip Gomel havalimanına ulaşmaktadır.

Troleybüs'ler ile havalimanına 6 km uzaklıkta bulunan Zavod Gidroprivod durağına kadar gidip başka bir vasıta ile havalimanına devam edebilirsiniz. 1, 9, 12, 12a, 20 ve 20a numaralı troleybüs hatlarını kullanmanız gerekmektedir. Biraz öncede belirttiğimiz gibi bu hatlar havalimanı terminaline kadar gitmez.

Minibüs

Birçok BDT ülkesinde ulaşım için kullanılmakta olan minibüsleri  Gomel şehrinde de görmekteyiz. Minibüsler hem çok sık aralıklar ile duraklara uğraması, hem düşük ücretlerinden dolayı tercih edilmektedir. Günün birçok saatinde havalimanına gitmek için tercih edebilirsiniz. Havalimanına gitmek için 3 ve 25 numaralı minibüs'lere binmelisiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Gomel Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisi bulunmamaktadır. Bundan dolayı kiralamış olduğunuz aracı havalimanında teslim edeceğinizi firmaya önceden bildiriniz.

Taksi

Gomel havalimanının şehir merkezinden çok daha uzak olmadığını göz önünde bulundurursanız rahat bir yolculuk için ilk tercihiniz taksi olabilir. Taksi, beklemek zorunda olmadan hızlı bir şekilde sizi havalimanına ulaştırır. Siz yine de havalimanına gitmeden önce ne kadar ödeyeceğinizi taksi şöfüründen öğreniniz. 

Zonguldak Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Zonguldak Çaycuma Havalimanı

Zonguldak Çaycuma Havalimanı, Zonguldak şehir merkezine 56 km uzaklıkta bulunmakta olup Çaycuma ilçe sınırları içerisindedir.

Zonguldak Çaycuma Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Zonguldak Çaycuma havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından çıktıktan sonra otobüs ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Durak ve güzergah bilgisini belediyenin web sitesinde bulabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Zonguldak Çaycuma havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Balıkesir havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından Çaycuma şehir merkezine gitmek isterseniz uzaklık 8 km olduğu için taksi için fazla bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Zonguldak şehir merkezi, Karadeniz Ereğli ve Kozlu'ya gitmek isterseniz mesafe uzak olduğundan ucuz bir seyahat olmayacaktır. Taksi şöförü ile pazarlık yaparak ödeyeceğiniz ücreti azaltmayı deneyebilirsiniz.