Goiania - Kastamonu Uçak Bileti

Goiania - Kastamonu uçak bileti

Goiania - Kastamonu uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Goiania - Kastamonu uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Goiania - Kastamonu uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Goiania - Kastamonu uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Goiania - Kastamonu uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Goiania Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Santa Genoveva Havalimanı

Santa Genoveva Havalimanı, Goiania şehir merkezinden 8 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Goiania şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Marginal Botafogo üzerinden yaklaşık 14 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Santa Genoveva havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Santa Genoveva havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Goiania şehrinde seyahat genel olarak otobüs ile yapılmaktadır. Havalimanına ulaşmak için 280 ve 262 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Otobüs ile hızlı bir yolculuk yapamazsınız ama ucuz bir yolculuk olur.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Santa Genoveva Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Santa Genoveva havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, AVIS, HERTZ, UNITED, REFERENCE

Taksi

Genel olarak ulaşımın vazgeçilmezi olan taksileri Goiania şehir merkezinde de bulabilirsiniz. Havalimanına taksi ile uzun sürmeyecek bir yolculuk yaparsınız. Taksi şöförlerinden fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.Kastamonu Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kastamonu Havalimanı

Kastamonu Havalimanı, Kastamonu şehir merkezine 11 km uzaklıkta olup Uzunyazı mevkisinde bulunmaktadır.

Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için THY ve Pegasus'un yolcu servisleri bulunmaktadır. Havalimanın resmi web sitesinde bulunan telefon numaralarını arayarak önceden rezervasyon yapabilirsiniz. THY yolcu servisi hergün, Pegasus yolcu servisi ise Salı, Cuma ve Pazar günleri hizmet vermektedir. 

THY 1.shuttle güzergahı: Havalimanı, Müftülük Önü Durağı, Novitas Turizm Acenta, Emekçiler Turizm Acente Önü, Belediye Hizmet Binası Önü (Kuzeykent), Jandarma (Gölköy)

THY 2.shuttle güzergahı: Havalimanı, Müftülük Önü Durağı, Salıpazarı Durağı (Şekerci AVM karşısı), Otobüs Terminali

Pegasus 1.shuttle güzergahı: Havalimanı, Olukbaşı, Metro Yazıhanesi, ETS Tur, Daday Kavşağı, Kuzey Kent Muhtarlık, Jandarma (Gölköy)

Pegasus 2.shuttle güzergahı: Havalimanı, Olukbaşı, Metro Yazıhanesi, ETS Tur, Salıpazarı, Tosya Yolu Kavşağı, Otogar

Kastamonu Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Kastamonu havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Toplu taşıma aracı otobüsler ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Otobüs Salı,Perşembe ve Cumartesi günleri çalışmaktadır. 

Özel Halk Otobüs güzergahı: Havalimanı, Emirgan Konakları, Budamış, Doğakent kavşağı, Anıt, Stadyum, Sinan bey parkı, Kastamonu il Müftülüğü, Cevizli Park, Kışla Parkı, 100.Yıl (Salı Pazarı), SGK, Karayolları 15.Bölge Müdürlüğü, Otobüs Terminali, Devlet Hastanesi, Divan Yapı Kooparetifi, Yenişehir Durağı, Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürlüğü, Efekent, Kastamonu Ünivesitesi, 5.Jandarma Eğitim Askeri Kampı Otobüs durağı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Kastamonu havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Kastamonu havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS

Taksi

Havalimanından taksi ile şehir merkezine 15 dakika'da ulaşılmaktadır. Havalimanında taksiler 24 saat hizmet vermektedir. Şehir merkezi uzak olmadığı için ödeyeceğiniz ücret fazla olmayacaktır. Safranbolu ve Ilgaz'a taksi ile gidecekseniz pazarlık yapınız.