Gence - Batman Uçak Bileti

Gence - Batman uçak bileti

Gence - Batman uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Gence - Batman uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Gence - Batman uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Gence - Batman uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Gence - Batman uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Gence Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Gence Havalimanı

Gence Havalimanı, Gence şehir merkezinden 20 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Gence şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz R21 üzerinden 45 dakikada ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı hakkında detaylı bilgiyi havalimanını arayarak öğrenebilirsiniz.

Gence havalimanına ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Gence havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Gence şehrinde ulaşım genel olarak halk otobüsleri ile yapılmaktadır. Şehir içi ulaşımda kullanılan halk otobüsleri ile Gence havalimanına gidebilirsiniz. Havalimanına giden otobüsler ile ilgili detaylı bilgiyi turizm ofislerinden öğrenebilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Gence Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisi bulunmamaktadır. Bundan dolayı kiralamış olduğunuz aracı havalimanında teslim edeceğinizi firmaya önceden bildiriniz.

Taksi

Kısıtlı imkanlar düşünüldüğünde havalimanına ulaşmak için en güzel çözümünüz taksiler olmaktadır. Taksi ile havalimanına gidecek iseniz pazarlık yapınız. Taksilere şehrin birçok bölgesinden binilebilmektedir. Yalnız taksi şöförü ile fiyat konusunda mutlaka pazarlık yapın ve anlaşın. Tek kişi havalimanına gidecekseniz taksilerin bazıları güvenli olmayabilir.Batman Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Batman Havalimanı

Batman Havalimanı şehir merkezinden 7 km uzakta bulunmaktadır.

THY ve Pegasus havayolları havalimanından şehir merkezine servisler düzenlemektedir.

Batman Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Batman havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havaalanına inen tarifeli seferlerde uçak saatlerine göre Batman Belediyesi tarafından şehir merkezine otobüs seferleri düzenlenmektedir. Otobüs hem ucuz hem de rahat olduğu için genel olarak havalimanından şehire ulaşmak isteyen yolcular tarafından tercih edilmektedir.

Havalimanı otobüs güzergahı: Havaalanı, Gültepe Kavşağı, Diyarbakır Caddesi, İlçe Otogarı, Belediye

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Batman havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Batman havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE

Taksi

Havalimanından şehir merkezine taksi ile ulaşmak hem çok kolay hem de ucuzdur. Aileniz ile seyahat ediyorsanız havalimanından fazla uzak olmayan şehir merkezine taksi ile gidebilirsiniz. Hasankeyf'i ziyaret etmek isterseniz yolculuk uzayacağı için pazarlık yapmanızı tavsiye ederiz.