Gaziantep - Hatay Uçak Bileti

Gaziantep - Hatay uçak bileti

Gaziantep - Hatay uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Gaziantep - Hatay uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Gaziantep - Hatay uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Gaziantep - Hatay uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Gaziantep - Hatay uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Gaziantep Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı, Oğuzeli ilçesi sınırları içinde olup şehir merkezine 24 km uzaklıktadır.

Havalimanına özel aracınız ile gitmek isterseniz D850 karayolu üzerinden gidebilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ulaşım normal şartlarda 30 dakika sürmektedir. Havalimanında 540 araç kapasiteli otopark mevcuttur. Aracınızı havaliamanı otoparkına bırakıp uçuşunuza gidebilirsiniz. Havalimanı otoparkının saatlik olarak ücretlendirildiğini uzun süreli kullanacaksanız havalimanına danışmayı unutmayınız.

Gaziantep havalimanına ulaşmanız için Belediye otobüsü, Havaş ve Taksi, Tripuck transfer seçenekleri de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Gaziantep havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Belediye otobüsleri havalimanına ulaşmanız için en ucuz çözümünüzdür. Şehir merkezinden Balıklı meydanından belediye otobüsleri kalkmakta sizin başka bir araca binmenize gerek duymadan havalimanına götürmektedir. Ucuz bir ulaşım aracı olmakla birlikte havalimanına ulaşım süresi diğer alternatiflere göre daha uzun sürmektedir.

Havalimanı otobüs güzergahı: Balıklı-Valilik-Üniversite Bulvarı-Karataş-Havalimanı

Havaş

Türkiye'nin birçok havalimanında olduğu gibi Havaş Gaziantep Oğuzeli havalimanına'da ulaşımınızı sağlamaktadır. Gaziantep'te Havaş sadece şehir merkezinden değil ayrıca Nizip ve Kilis gibi ilçelerden de seferler düzenlemektedir. Havaş otobüsleri ve yolcu alım durakları ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Kalkış Yeri Kalkış Noktası Yolculuk Süresi / Bilet Fiyatı Yolcu Alma Durakları
Şehir Merkezi Havaş Şehir Ofisi 35 dk / 9 TL Novotel, Mezarlık kavşağı BP Petrol önü, Küsket sanayi girişi İveko bayi önü otobüs durağı , Hasan Kalyoncu Üniversitesi Önü
Otogar Şehirlerarası Otogar Terminali Karşısı Petrol Ofisi Önü 60 dk / 9 TL Gazimuhtar Havaş Ofisi
Gaziantep Lisesi-Üniversite- Karataş Gaziantep Lisesi Arkası 60 dk / 9 TL Fıstık Araştırma Durağı, Paşa Mangal Önü, Üniversite Opet Önü, Üniversite Petrol Ofisi Arkası Otobüs Durağı, Hanımlar Yüzme Havuzu karşısı, Kule Rezidans Önü, Karataş Barbaros Camii Önü, Akkent Opet 16. Noter önü
Kilis Kilis Otogar önü 60 dk / 23 TL Kilis Yeni Adliye Yanı Doğan Güneş Paşa Parkı Önü
Nizip Hükümet Konağı Karşısı 60 dk / 18 TL Nizip Otogar Önü

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Gaziantep havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında bulunan ofislerine aracınızı teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ENTERPRISE, AVIS, EUROPCAR, SIXT, ARSAN, GARENTA, RENT GO RENT A CAR, HERTZ, BUDGET, ADT ORGANİZASYON

Taksi

Havalimanına şehir merkezinden ve çevre ilçelerden taksi ile ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri açılış fiyatı üzerine km başına eklenerek hesaplanmaktadır. Gaziantep havalimanı'na ulaşmak istediğiniz destinasyonu taksi şöförüne söyleyip ödeyeceğiniz tutarı öğrenebilirsiniz. Havalimanına uzak bir bölgeden gelecekseniz pazarlık yapabilirsiniz.Hatay Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hatay Havalimanı

Hatay ili ayrıca Antakya olarak da bilinmektedir. Hatay Antakya havalimanı Hatay'a 27 km uzaklıkta olup Hatay ve İskenderun illerini birbirine bağlayan D825 yolu üzerinde bulunmaktadır.

Hatay Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Hatay havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından Hatay ve İskenderun gibi şehir merkezine transfer imkanı bulunmakla birlikte Adana gibi çevre illere de transfer bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Hatay havalimanına inen tüm uçaklar için Antakya (Hatay) ve İskenderun şehir merkezine giden havaş servisleri vardır. Uçak iniş saatinden 25 dakika sonra hareket etmektedir. Havaş servisi Hatay (Antakya)'ya 40 dakika'da ulaşmakta olup bilet fiyatı 13 TL'dir. İskenderun'a ise 60 dakikada ulaşılmakta olup bilet fiyatı 18 TL'dir.

Havaş Hatay güzergahı: Hatay Havalimanı, Antakya-İskenderun Karayolu, 75. Yıl Bulvarı, Ayşe Fitnat Caddesi, Atatürk Caddesi, Gündüz Caddesi, Sümerler Maksim

Havaş İskenderun güzergahı: Hatay Havalimanı, Belen, Sarımazı, İskenderun-Hatay Karayolu, Fener Caddesi, Sahil Yolu, Mete Aslan Bulvarı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Hatay havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Hatay havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE, GÜL TURIZM RENT A CAR, SELIMGUL TURIZM RENT A CAR, HATAY NATIONAL RENT A CAR, HASGÜL CAR RENTAL

Taksi

Havalimanından gitmek istediğiniz yere doğrudan ulaşmak isterseniz taksi seçeneğini düşünebilirsiniz. Taksi ücretleri açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. Hatay şehir merkezine 25 dakika, İskenderun'a 45 dakika'da gidilebilmektedir. Taksi şöförü ile pazarlı yapıp indirim talep edebilirsiniz.