Feira De Santana - Basra Uçak Bileti

Feira De Santana - Basra uçak bileti

Feira De Santana - Basra uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Feira De Santana - Basra uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Feira De Santana - Basra uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Feira De Santana - Basra uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Feira De Santana - Basra uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Feira De Santana Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Feira De Santana Havalimanı

Feira De Santana Havalimanı, Feira De Santana şehir merkezinden 12 km uzaklıkta bulunmaktadır. Governor João Durval Carneiro havalimanı adı ile de bilinmektedir.

Feira De Santana şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz BA-503 yolu üzerinden yaklaşık 26 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Feira De Santana havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Feira De Santana havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Feira De Santana Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisi bulunmamaktadır. Bundan dolayı kiralamış olduğunuz aracı havalimanında teslim edeceğinizi firmaya önceden bildiriniz.

Taksi

Havalimanına ulaşmak için çok fazla seçeneğiniz bulunmuyor. Bundan dolayı taksi ile havalimanına gitmek en kolay çözüm olacaktır. 

Basra Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Basra Uluslararası Havalimanı

Basra Uluslararası havalimanı, Basra şehir merkezine 22 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Erbil ve Bağdat şehirlerinden havalimanına Iraq havayolları ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca yurtdışından da havaimanına tarifeli seferler bulunmaktadır.

Basra Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Basra Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Basra havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Basra Uluslararası havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine ulaşım olarak pek fazla alternatifiniz bulunmuyor. Eğer havalimanından sizi alacak bir tanıdığınız yoksa taksi ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Taksi ücretini taksi şöförü ile mutlaka netleştiriniz. Pazarlık yaparak indirim talep ediniz.