Eskişehir - Tekirdağ Uçak Bileti

Eskişehir - Tekirdağ uçak bileti

Eskişehir - Tekirdağ uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Eskişehir - Tekirdağ uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Eskişehir - Tekirdağ uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Eskişehir - Tekirdağ uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Eskişehir - Tekirdağ uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Eskişehir Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Eskişehir Anadolu Havalimanı

Eskişehir Anadolu havalimanı, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi'nde bulunmaktadır. Şehir merkezinden 6 km uzaklıktadır.

Havalimanına özel aracınız ile gitmek isterseniz şehir merkezinden 6 dakika'da ulaşabilirsiniz. Üniversite'ye ait bir havalimanı olduğu için otopark  konusunda Üniversite'den bilgi alınız. Fiyat tarifesi ve havalimanı otoparkı hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır.

Eskişehir havalimanına ulaşmak için diğer ulaşım araçları olarak Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer'ini de kullanabilirsiniz. Eskişehir Tramvay bulunmasına rağmen havalimanına ulaşım sağlamamaktadır. Ancak Tramvay'a bindikten sonra başka araçlar ile havalimanına ulaşabilirsiniz.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Eskişehir havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Belediye otobüsleri ile havalimanına ulaşmak için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Havalimanı Anadolu Üniversitesi 2 Eylül kampüsünde bulunduğundan dolayı bu kampüse giden belediye otobüslerini tercih etmelisiniz. Havalimanına giden otobüs numaraları, rengi ve kalkış noktaları aşağıda yer verilmiştir. Detaylı bilgi almak için Eskişehir belediyesi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

No Otobüs Renk Kalkış
4 Mavi Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü
85 Siyah Batıkent Mahallesi
4 Kırmızı Yıldız
56 Siyah Yenikent Mahallesi
55 Siyah Üniversite Evleri
63 Kırmızı Vadişehir Mahallesi

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Eskişehir havalimanına ulaşabilirsiniz. Eskişehir Anadolu havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketi yoktur. Bundan dolayı havalimanında aracınızı telim edeceğinizi araç kiraladığınız firmaya bildiriniz.

Taksi

Havalimanına şehir merkezinden taksi ile hızlıca gidebilirsiniz. Havalimanı şehir merkezine yakın lduğu için çok fazla ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Siz yine de taksiye bineceğiniz yerden havalimanına ne kadar ücret ödeyeceğinizi taksi şöförüne sorunuz.Tekirdağ Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı

Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Tekirdağ şehir merkezine 73 km, Çorlu şehir merkezine 12 uzaklıkta bulunmakta olup Çorlu ilçesi sınırları içerisindedir.

Türkiye'nin birçok şehrinden Trakya bölgesine ulaşım için bu havalimanı kullanılmaktadır.

Tekirdağ Çorlu Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Tekirdağ Çorlu havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir belediyesi tarafından uçak iniş saatlerine göre şehir merkezine otobüs seferleri düzenlenmektedir. Belediye otobüsleri Çorlu otogarına kadar gitmektedir. Çorlu otogarından Tekirdağ ili ve çevre ilçelere şehirlerarası otobüsler ile ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Tekirdağ Çorlu havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Tekirdağ Çorlu havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehre ulaşmak için taksiler 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Çorlu'ya 20 dakika içinde taksi ile ulaşmak mümkün. Eğer taksi ile Tekirdağ'a gitmek isterseniz yol çok uzadığından size maliyeti de fazla olacaktır.