Eskişehir - Al-Baha Uçak Bileti

Eskişehir - Al-Baha uçak bileti

Eskişehir - Al-Baha uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Eskişehir - Al-Baha uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Eskişehir - Al-Baha uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Eskişehir - Al-Baha uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Eskişehir - Al-Baha uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Eskişehir Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Eskişehir Anadolu Havalimanı

Eskişehir Anadolu havalimanı, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi'nde bulunmaktadır. Şehir merkezinden 6 km uzaklıktadır.

Havalimanına özel aracınız ile gitmek isterseniz şehir merkezinden 6 dakika'da ulaşabilirsiniz. Üniversite'ye ait bir havalimanı olduğu için otopark  konusunda Üniversite'den bilgi alınız. Fiyat tarifesi ve havalimanı otoparkı hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır.

Eskişehir havalimanına ulaşmak için diğer ulaşım araçları olarak Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer'ini de kullanabilirsiniz. Eskişehir Tramvay bulunmasına rağmen havalimanına ulaşım sağlamamaktadır. Ancak Tramvay'a bindikten sonra başka araçlar ile havalimanına ulaşabilirsiniz.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Eskişehir havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Belediye otobüsleri ile havalimanına ulaşmak için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Havalimanı Anadolu Üniversitesi 2 Eylül kampüsünde bulunduğundan dolayı bu kampüse giden belediye otobüslerini tercih etmelisiniz. Havalimanına giden otobüs numaraları, rengi ve kalkış noktaları aşağıda yer verilmiştir. Detaylı bilgi almak için Eskişehir belediyesi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

No Otobüs Renk Kalkış
4 Mavi Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü
85 Siyah Batıkent Mahallesi
4 Kırmızı Yıldız
56 Siyah Yenikent Mahallesi
55 Siyah Üniversite Evleri
63 Kırmızı Vadişehir Mahallesi

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Eskişehir havalimanına ulaşabilirsiniz. Eskişehir Anadolu havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketi yoktur. Bundan dolayı havalimanında aracınızı telim edeceğinizi araç kiraladığınız firmaya bildiriniz.

Taksi

Havalimanına şehir merkezinden taksi ile hızlıca gidebilirsiniz. Havalimanı şehir merkezine yakın lduğu için çok fazla ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Siz yine de taksiye bineceğiniz yerden havalimanına ne kadar ücret ödeyeceğinizi taksi şöförüne sorunuz.Al-Baha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Al-Baha Yurtiçi Havalimanı

Al-Baha Yurtiçi havalimanı, Al-Baha şehir merkezine 44 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına iç hat uçuş yapan havayolları; Suudi havayolları ve Flynas'tır. Yurtdışından geliyorsanız ancak Suudi arabistan şehirlerinden aktarma yaparak havalimanına ulaşabilirsiniz. 

Al-Baha Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Al-Baha Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Al-Baha havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Al-Baha Yurtiçi havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Terminal binası çıkışında bekleyen taksiler ile şehir merkezine gidilebilmektedir. Mesafe uzun olduğu için ücret konusunda mutlaka anlaşınız. Otobüs gibi toplu taşıma aracının olmaması taksi ile ulaşımı zorunlu hale getirmektedir.