Erzurum - Antalya Uçak Bileti

Erzurum - Antalya uçak bileti

Erzurum - Antalya uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Erzurum - Antalya uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Erzurum - Antalya uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Erzurum - Antalya uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Erzurum - Antalya uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Erzurum Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Erzurum Havalimanı

Erzurum havalimanı, Erzurum şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanı Yakutiye ilçesi sınırları içerisindedir. Havalimanına özel aracınız ile gitmek isterseniz Havalimanı yolunu takip etmelisiniz. Normal zamanda özel aracınızla 25-30 dakika da ulaşabileceğiniz havalimanına, kış aylarında kar yağışı dolayısıyla ulaşım daha uzun sürmektedir.

Havalimanı otopark'ı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Uzun süreli kullanacaksanız lütfen bilgi alınız. Aksi durumda fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Ayrıca havalimanına Otobüs, Taksi ve kiralamış olduğunuz araç ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Erzurum havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Erzurum havalimanı'na ulaşımda uçak kalkış saatine göre şehir merkezinden servisler düzenlenmektedir. Şehir merkezinden kalkan otobüslerin ana durağı İstasyon Meydanı'dır. İstasyon meydanının en önemli özelliği Erzurum'un çoğu semtinden buraya  otobüs seferleri olmasıdır. Yani havalimanına ulaşmak istediğinizde öncelikle istasyon meydanı otobüslerine oradan da havalimanı otobüslerine binebilirsiniz.

Havaalanı otobüs güzergahı: İstasyon Meydanı, Gez Mahallesi, Hastaneler Caddesi, Kız Meslek Lisesi, Belediye, EBŞ Belediye Spor Tesisleri, Erzurum Teknik Üniversitesi, Oto Terminal-Otogar, Hava Alanı

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaşıp aracınızı havalimanında ofisi bulunan frimalara teslim edebilirsiniz.

Erzurum havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, SUDE OTO KİRALAMA, EVİS OTO KİRALAMA

Taksi

Havalimanı'na hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz taksi seçeneğini düşünebilirsiniz. Genellikle Palandöken'e kayak yapmak için gelen tatilciler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Havalimanına ulaşımlarınızda ödeyeceğiniz tutar konusunda taksi şöföründen bilgi alabilirsiniz.Antalya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Antalya Havalimanı

Antalya Havalimanı Muratpaşa ilçesi sınırları içinde olup şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Antalya Türkiye'nin en önemli tatil merkezlerinden biridir. Hem yaz hem de kış aylarında yerli ve yabancı tatilciler tarafından tercih edilmektedir.

Havalimanına tarifeli ve charter seferler düzenlenmektedir. Özellikle yaz aylarında havalimanı bir hayli kalabalık olmaktadır.

Atlasglobal havayolu'nun Alanya, Avsallar, Konaklı, Manavgat, Okurcalar ve Serik ilçelerine giden ücretsiz servis imkanı bulunmaktadır.

Antalya Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs (Antobüs), Antray, Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Antalya havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Lara, Kundu, Meydan, Konyaaltı ve Döşemealtı gibi Antalya semtlerine ulaşımınızı sağlayabildiğiniz gibi Belek, Kemer, Tekirova, Kaş, Kalkan ve Alanya gibi tatil bölgelerine ve Isparta, Burdur gibi çevre illere de transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs - Antobüs

Havalimanı terminal çıkışında bekleyen belediye otobüsleri her 30 dakikada bir hareket etmektedir. Belediye otobüsleri Antobüs adı ile de bilinmektedir. Havalimanından şehir merkezine ulaşımın en ucuz yoludur. 600 numaralı otobüs Otogar'a, 800 numaralı otobüs Liman'a gitmektedir. Detaylı güzergah bilgisini aşagıda bulabilirsiniz.

600'no lu otobüs güzergahı: Havalimanı - Serik Caddesi – Aspendos Bulvarı – Ali Çetinkaya Caddesi – Mevlana Caddesi – Adnan Menderes Bulvarı – Yener Ulusoy Bulvarı – Yüzüncü Yıl Bulvarı – Tarık Akıltopu Caddesi (Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi ) – Meltem Bulvarı – Dumlupınar Bulvarı – Otogar

800'no lu otobüs güzergahı: Havalimanı – Havalimanı Lara Yolu – Rauf Denktaş Caddesi – Barınaklar Bulvarı – Tekelioğlu Caddesi – İsmet Gökşen Caddesi – Metin Kasapoğlu Caddesi – Burhanettin Onat Caddesi – Balıkçıoğlu Caddesi – Cebesoy Caddesi – Fahrettin Altay Caddesi – Adnan Menderes Bulvarı – 100.Yıl Bulvarı – Atatürk Bulvarı – Liman Kavşağı 

Antray

Havalimanından Antray hafif raylı tren hattı ile şehir merkezine ulaşılmaktadır. Ulaşımda en rahat çözüm olmasından dolayı tercih edebilirsiniz. Havalimanından şehir merkezi istikametinde Fatih'e, şehir dışında ise Expo'ya kadar Antray gitmektedir. 

Antray güzergah: Fatih, Kepezaltı, Ferrokrom, Vakıf Çiftliği, Otogar, Pil Fabrikası, Dokuma, Çallı, Emniyet, Sigorta, Şarampol, Muratpaşa, İsmetpaşa, Doğu Garajı, Burhanettin Onat, Meydan, Kışla, Topçular, Demokrasi, Cırnık, Altınova, Yenigöl, Sinan, Yonca Kavşak, Havalimanı, Pınarlı Anfaş, Kurşunlu, Aksu, Expo

Havaş

Havalimanından Konyaltında bulunan 5M migros alışveriş merkezine gitmekte olan Havaş otobüsleri bulunmaktadır. Havaş otobüsleri iç hatlar terminalinden hareket etmektedir. Dış hatlara gelen yolcular ise Havaşı kullanmak için iç hat terminaline gelmelidir. Bilet fiyatı 12 TL'dir.

Havaş otobüsü yolcu indirme noktaları:  Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Sakarya Parkı, Dünya Göz Hastanesi, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Kemer Otobüs Durağı, Mini City, 5M Migros AVM

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Antalya havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Antalya havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; NATIONAL - ALAMO, AVIS, HERTZ, BUDGET, EUROPCAR, GARENTA, FILO, AYTUCAR, TRAVELIUM

Taksi

Lara ve Kundu bölgesine giden ulaşım araçlarının çok fazla olmamasından dolayı bu semtlere gidecek iseniz taksiyi tercih edebilirsiniz. Antalya turistik bir şehir olduğundan dolayı taksi fiyatları diğer şehirlere göre biraz daha fazla olmaktadır. Kemer, Belek ve Alanya gibi daha uzak destinasyonlara gitmeyi düşünüyorsanız mutlaka taksi şöförü ile pazarlık yapınız. Eğer fiyat konusunda anlaşamazsanız yukarıda bulunan alternatif ulaşım araçlarını kullanabilrsiniz. Otogar'a kadar gidip oradan çevre ilçelere şehirlerarası otobüsler ile ulaşmak çok daha az maliyetli olacaktır.