Elazığ - Alanya Uçak Bileti

Elazığ - Alanya uçak bileti

Elazığ - Alanya uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Elazığ - Alanya uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Elazığ - Alanya uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Elazığ - Alanya uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Elazığ - Alanya uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Elazığ Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Elazığ Havalimanı

Elazığ havalimanı, Akçakiraz ilçe sınırları içinde bulunmakta olup şehir merkezine 11 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına özel aracınız ile gitmek isterseniz şehir merkezinden Elazığ-Bingöl D300 karayolu üzerinden 20 dakikada ulaşabilirsiniz.

Havalimanının içinde bulunan otoparkı kullanmak isterseniz saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Diğer DHMI olduğu gibi 5 gün üzeri aracınızı bırakmak isterseniz aylık abonmanlık yapmanızı tavsiye ederiz. Havalimanın hemen dışında Parkvia özel otoparkını da kullanabilirsiniz.

THY, Anadolujet, Onur air ve Pegasus havayolları şehir merkezinden havalimanına servisler düzenlemektedir.

Elazığ havalimanına ulaşmak için diğer ulaşım araçları olarak Havaş, Taksi ve Tripuck transfer'ini de kullanabilirsiniz.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Elazığ havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Havaş otobüsleri ile 30 dakika'da havalimanına ulaşabilirisiniz. Havaş otobüsü bilet fiyatı 7 TL'dir. Havaş otobüsü Abdullahpaşa ve Öğretmen Evi'nden kalkmaktadır.

Elazığ Havaş otobüs güzergahı: Abdullahpaşa Trafo Durağı, Tofaş Kavşağı,Tedaş, Hazardağlı Kavşağı, Park 23, Belediye, Çocuk Islah evi, Çaydaçıra Sabuncu Kavşağı, Ramada Otel, Orman Bölge Müdürlüğü, Karayolları, DSİ, Hozat Garajı, Öğretmenevi, İzzetpaşa Camii Durağı, Ordu Evi Grand 23 Otel Önü, Doğu Garajı, Otogar, Elazığ Havalimanı

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer aracınızı havalimanında ofisi bulunan bir firmadan kiralamış iseniz ilgili firmanın havalimanı ofisine bırakabilirsiniz. Diğer durumlarda, aracınızı kiraladığınız firmayı araç teslimi konusunda önceden bildiriniz.

Elazığ havaliamanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, EUROPCAR, NATIONAL

Taksi

Elazığ havalimanına şehir merkezinden veya Keban, Gezin (Hazar Gölü), Sivrice, Karakoçan gibi ilçelerden taksi ile ulaşabilirsiniz. Havalimanına ulaşmak için ne kadar ödeyeceğiniz bilgisini taksi şöförlerinden öğrenebilirsiniz.Alanya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Gazipaşa Havalimanı

Gazipaşa havalimanı Antalya'nın Gazipaşa ilçesi sınırları içindedir. Alanya şehir merkezine 45 km mesafede bulunmaktadır. Alanya'nın turistik bir bölge olmasından dolayı özellikle yaz aylarında uçuş trafiği artmaktadır.

Gazipaşa Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Gazipaşa havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Alanya şehir merkezine ilaveten Avsallar, Mahmutlar, Okurcalar, Tosmur ve Kargıcak gibi Alanya çevresindeki ilçelere de ulaşımınızı sağlayabildiğiniz gibi Antalya ve Mersin gibi çevre illere de transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Gazipaşa havalimanından şehir merkezine iç hat uçuşları için transfer servisi bulunmaktadır. İç hatlarda uçağın inişinden 25 dakika sonra hareket etmektedir. Yolculuk süresi 60 dakika ve bilet fiyatı 18 TL'dir.

Havaş Alanya servis güzergahı: Gazipaşa Havalimanı, Kargıcak Dinler Otel, Mahmutlar Belediye Kavşağı, Tosmur Kavşağı, Metro Kavşağı, Tespo Önü, Ticaret Odası Önü, Otogar

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Gazipaşa havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Alanya Gazipaşa havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AYTU CAR, RENT GO, GARENTA

Taksi

Gazipaşa havalimanında taksi hizmeti Gazipaşa havalimanı Taksi Kooperatifi tarafından sağlanmaktadır. +90 533 632 5988 numaralı telefon'dan arayarak önceden rezervasyon yapabilirsiniz. Havaş'a göre pahalı bir alternatif olmasına rağmen rahat ve hızlı bir ulaşım aracıdır. Havalimanı web sitesinde lokasyona göre güncel fiyatları bulabilirsiniz.