Douala - Kütahya Uçak Bileti

Douala - Kütahya uçak bileti

Douala - Kütahya uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Douala - Kütahya uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Douala - Kütahya uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Douala - Kütahya uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Douala - Kütahya uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Douala Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Douala Uluslararası Havalimanı

Douala Uluslararası Havalimanı, Douala şehir merkezinden 10 km uzaklıkta bulunmakta olup Kamerun'un en büyük şehrine hizmet etmektedir. Yolcu trafiğine göre Kamerun'un en büyük havalimanıdır.

Douala şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz N3 üzerinden yaklaşık 15 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanının 334 kapasiteli açık ve 134 kapasiteli kapalı otoparkı bulunmaktadır. Otoparkı kısa süreli kullanabileceğiniz gibi aylık veya yıllık abonelik yaparak da kullanabilirsiniz.

Douala Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Douala havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Douala Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Douala havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AUTORENT, AVIS, CAR HIRE JOSS

Taksi

Douala şehrinde ulaşım aracı olarak kullanacağınız taksiler ile havalimanına gidebilirsiniz. Taksilerin sadece en büyük farkı ortak kullanımlı olmasıdır. Havalimanına ulaşmak için 5-6 Usd gibi bir ücret ödersiniz. Kütahya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Zafer Havalimanı

Zafer havalimanı, Kütahya şehir merkezine 41 km uzaklıkta bulunmakta olup Kütahya'nın Altıntaş ilçe sınırları içerisindedir. Türkiyenin ilk bölgesel havalimanıdır. Afyon, Kütahya ve Uşak illerine gitmek isteyen yolcular tarafından kullanılmaktadır. Afyon'a 59 km uzaklıkta olan havalimanı, Kütahya'ya 41 km, Uşak'a 103 ve Eskişehir'e 113 km uzaklıktadır.

Zafer havalimanından çevre illere ulaşmanız için en uygun çözüm havalimanı servisleridir. Zafer havalimanı web sitesinde servislerin telefon numarasını bulabilirsiniz. Önceden yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz.

Zafer Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Zafer havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Zafer havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Zafer havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Kütahya ve Afyon şehirlerinin arasında bulunan Zafer havalimanından taksi ile bu şehirlere ulaşabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Fakat mesafenin uzak olmasından dolayı taksi ücreti biraz fazla tutacaktır. Havalimanına ulaşmadan önce +90 538 843 15 22 numaralı airport taxi firmasından fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.