Dortmund - Larnaka Uçak Bileti

Dortmund - Larnaka uçak bileti

Dortmund - Larnaka uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Dortmund - Larnaka uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Dortmund - Larnaka uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Dortmund - Larnaka uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Dortmund - Larnaka uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Dortmund Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Dortmund havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Dortmund havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Larnaka Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Larnaka Uluslararası Havalimanı

Larnaka Uluslararası havalimanı, Larnaka şehir merkezine 4 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanı Kıbrıs'ın güney tarafında bulunmaktadır. Rum tarafının en büyük havalimanıdır. Charter ve tarifeli seferler ile özellikle yabancı turistlerin Kıbrıs'a ulaşımı bu havalimanına yapılmaktadır. 

Larnaka Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Larnaka Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezindeki lokasyonlara transfer sağlanabildiği gibi Ayia Napa, Protaras, Limassol, Paphos ve Pernera'ya transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için toplu taşıma olarak otobüs hizmet vermektedir. Havalimanından belli başlı 6 hat bulunmaktadır. 407, 417, 418, 419, 425 ve 429 numaralı hatlar ile şehir merkezindeki gideceğiniz bölgeye transferinizi sağlayabilirsiniz. Eğer istediğiniz bölgeye bu hatlar ile gidilemiyorsa 417, 431 ve 440 numaralı hattaki otobüsler de havalimanından geçmektedir. Yetişkin tek bileti 1,50 €, öğrenci bileti 0,75 €'dır.

Hat güzergahları hakkında detaylı bilgi aşagıda yer alamaktadır.

407 otobüs hattı: Deniz Üssü - Mari - Vasiliko - Zygi - Agios Theodorou Plajı - Mazotos - Kiti - Meneu - Havalimanı - Larnaka İstasyonu

417 otobüs hattı: Pervolia - Kiti - Havalimanı - Larnaka - Aradippou

418 otobüs hattı: Dromolaxia - Meneu - Havalimanı - Larnaka İstasyonu - Livadia -Kellya - Troulos

419 otobüs hattı: Tersefanou - Kiti Housing Estates - Dromolaxia - Havaalanı - Larnaka Otobüs İstasyonu - Oroklini

425 otobüs hattı: Havaalanı - Makenzy - Finikoudes - Larnaka İstasyonu - Liman - CTO - Dhekelia

429 otobüs hattı: Tekkes - Faros - Havaalanı - Larnaka İstasyonu

431 otobüs hattı: Faros - Turist Bölgesi Pervolia - Havaalanı - Finikoudes - Larnaka Limanı - C.O.T Plajı

440 otobüs hattı: Havaalanı - Mackenzie Turist Bölgesi - Foinikoudes (Palmiye Ağaçları Yürüyüş Yolu) - Merkez Otobüs Terminali (Larnaka Tenis Kulübü'nün karşısında)

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Larnaka Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Larnaka Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, EUROPCAR, SIXT, ASTRA&PETSAS

Taksi

Havalimanın'dan şehir merkezine hızlı bir şekilde taksi ile ulaşılmaktadır. Yaklaşık olarak 10-15€ ücret ödersiniz. Nicosia veya Paphos'a gitmek isterseniz ücret 100€ üzerinde olacaktır. Aşgıda Larnaka'da bulacağınız taksi firmalarının listesi ve telefon numarası bulunmaktadır. Detaylı bilgiyi telefon ile arayarak öğrenebilirsiniz.

- Larnaca Airport Taksi: +357 24 652465
- Larnaca Taksi: +357 99 368804
- Johns Cyprus Taksi: +357 99 405604
- Kolonaki Taksi: +357 24 657777
- MAX7 Taksi: +357 96 530863