Denizli - Tekirdağ Uçak Bileti

Denizli - Tekirdağ uçak bileti

Denizli - Tekirdağ uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Denizli - Tekirdağ uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Denizli - Tekirdağ uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Denizli - Tekirdağ uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Denizli - Tekirdağ uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Denizli Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı

Denizli Çardak Havalimanı, Çardak ilçesi sınırları içinde olup Denizli şehir merkezine 65 km uzaklıktadır. Havalimanı genellikle Pamukkale'ye gitmek isteyen turistler tarafından da tercih edilmektedir.

Denizli ilinden havalimanına özel aracınız ile gitmek isterseniz Denizli-Afyon yolu D320 üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Denizli havalimanında açık otopark bulunmakta olup ücret tarifeleri konusunda havalimanından bilgi alabilirsiniz.

Havalimanına THY ve Pegasus havayolu uçak kalkış saatine göre şehir merkezinden servisler düzenlemektedir. Servislere binmeniz için uçak biletinizin yanınızda olması gerekmektedir.

Ayrıca taksi ve Tripuck transfer hizmeti diğer alternatif ulaşım araçlarınızdır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Denizli Çardak havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Kiralamış olduğunuz aracı aşagıda detayı verilen araç kiralama şirketlerinin havalimanındaki ofislerine bırakabilirsiniz.

Denizli Çardak havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BAYTUR, BUDGET, SIXT, VARLIK TURIZM

Taksi

Denizli havalimanına taksi ile ulaşmakta mümkün. Taksi yaklaşık 1 saatte şehir merkezinden sizi havalimanına götürmektedir. Denizli havalimanı şehir merkezine uzak olmasından dolayı miminum 120 TL gibi bir ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Taksi şöföründen yaklaşık ücret konusunda bilgi alabilirsiniz.Tekirdağ Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı

Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Tekirdağ şehir merkezine 73 km, Çorlu şehir merkezine 12 uzaklıkta bulunmakta olup Çorlu ilçesi sınırları içerisindedir.

Türkiye'nin birçok şehrinden Trakya bölgesine ulaşım için bu havalimanı kullanılmaktadır.

Tekirdağ Çorlu Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Tekirdağ Çorlu havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir belediyesi tarafından uçak iniş saatlerine göre şehir merkezine otobüs seferleri düzenlenmektedir. Belediye otobüsleri Çorlu otogarına kadar gitmektedir. Çorlu otogarından Tekirdağ ili ve çevre ilçelere şehirlerarası otobüsler ile ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Tekirdağ Çorlu havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Tekirdağ Çorlu havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehre ulaşmak için taksiler 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Çorlu'ya 20 dakika içinde taksi ile ulaşmak mümkün. Eğer taksi ile Tekirdağ'a gitmek isterseniz yol çok uzadığından size maliyeti de fazla olacaktır.