Denizli - Kastamonu Uçak Bileti

Denizli - Kastamonu uçak bileti

Denizli - Kastamonu uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Denizli - Kastamonu uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Denizli - Kastamonu uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Denizli - Kastamonu uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Denizli - Kastamonu uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Denizli Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı

Denizli Çardak Havalimanı, Çardak ilçesi sınırları içinde olup Denizli şehir merkezine 65 km uzaklıktadır. Havalimanı genellikle Pamukkale'ye gitmek isteyen turistler tarafından da tercih edilmektedir.

Denizli ilinden havalimanına özel aracınız ile gitmek isterseniz Denizli-Afyon yolu D320 üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Denizli havalimanında açık otopark bulunmakta olup ücret tarifeleri konusunda havalimanından bilgi alabilirsiniz.

Havalimanına THY ve Pegasus havayolu uçak kalkış saatine göre şehir merkezinden servisler düzenlemektedir. Servislere binmeniz için uçak biletinizin yanınızda olması gerekmektedir.

Ayrıca taksi ve Tripuck transfer hizmeti diğer alternatif ulaşım araçlarınızdır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Denizli Çardak havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Kiralamış olduğunuz aracı aşagıda detayı verilen araç kiralama şirketlerinin havalimanındaki ofislerine bırakabilirsiniz.

Denizli Çardak havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BAYTUR, BUDGET, SIXT, VARLIK TURIZM

Taksi

Denizli havalimanına taksi ile ulaşmakta mümkün. Taksi yaklaşık 1 saatte şehir merkezinden sizi havalimanına götürmektedir. Denizli havalimanı şehir merkezine uzak olmasından dolayı miminum 120 TL gibi bir ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Taksi şöföründen yaklaşık ücret konusunda bilgi alabilirsiniz.Kastamonu Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kastamonu Havalimanı

Kastamonu Havalimanı, Kastamonu şehir merkezine 11 km uzaklıkta olup Uzunyazı mevkisinde bulunmaktadır.

Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için THY ve Pegasus'un yolcu servisleri bulunmaktadır. Havalimanın resmi web sitesinde bulunan telefon numaralarını arayarak önceden rezervasyon yapabilirsiniz. THY yolcu servisi hergün, Pegasus yolcu servisi ise Salı, Cuma ve Pazar günleri hizmet vermektedir. 

THY 1.shuttle güzergahı: Havalimanı, Müftülük Önü Durağı, Novitas Turizm Acenta, Emekçiler Turizm Acente Önü, Belediye Hizmet Binası Önü (Kuzeykent), Jandarma (Gölköy)

THY 2.shuttle güzergahı: Havalimanı, Müftülük Önü Durağı, Salıpazarı Durağı (Şekerci AVM karşısı), Otobüs Terminali

Pegasus 1.shuttle güzergahı: Havalimanı, Olukbaşı, Metro Yazıhanesi, ETS Tur, Daday Kavşağı, Kuzey Kent Muhtarlık, Jandarma (Gölköy)

Pegasus 2.shuttle güzergahı: Havalimanı, Olukbaşı, Metro Yazıhanesi, ETS Tur, Salıpazarı, Tosya Yolu Kavşağı, Otogar

Kastamonu Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Kastamonu havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Toplu taşıma aracı otobüsler ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Otobüs Salı,Perşembe ve Cumartesi günleri çalışmaktadır. 

Özel Halk Otobüs güzergahı: Havalimanı, Emirgan Konakları, Budamış, Doğakent kavşağı, Anıt, Stadyum, Sinan bey parkı, Kastamonu il Müftülüğü, Cevizli Park, Kışla Parkı, 100.Yıl (Salı Pazarı), SGK, Karayolları 15.Bölge Müdürlüğü, Otobüs Terminali, Devlet Hastanesi, Divan Yapı Kooparetifi, Yenişehir Durağı, Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürlüğü, Efekent, Kastamonu Ünivesitesi, 5.Jandarma Eğitim Askeri Kampı Otobüs durağı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Kastamonu havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Kastamonu havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS

Taksi

Havalimanından taksi ile şehir merkezine 15 dakika'da ulaşılmaktadır. Havalimanında taksiler 24 saat hizmet vermektedir. Şehir merkezi uzak olmadığı için ödeyeceğiniz ücret fazla olmayacaktır. Safranbolu ve Ilgaz'a taksi ile gidecekseniz pazarlık yapınız.