Dawadmi - Nejran Uçak Bileti

Dawadmi - Nejran uçak bileti

Dawadmi - Nejran uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Dawadmi - Nejran uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Dawadmi - Nejran uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Dawadmi - Nejran uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Dawadmi - Nejran uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Dawadmi Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Dawadmi Yurtiçi Havalimanı

Dawadmi Yurtiçi Havalimanı, Dawadmi şehir merkezinden 30 km uzaklıkta bulunmaktadır.  

Dawadmi şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz 50 numaralı yol üzerinden yaklaşık 33 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Dawadmi Yurtiçi havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Dawadmi Yurtiçi havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Dawadmi Yurtiçi havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Dawadmi havalimanına ulaşmak için pek fazla tercihiniz yoktur. Bundan dolayı şehir merkezinde bulacağınız taksiler ile havalimanına gitmek zorundasınız. Pazarlık yapmanız ve ödeyeceğiniz tutar için önceden anlaşmanızı tavsiye ederiz. 

Nejran Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Nejran Yurtiçi Havalimanı

Nejran Yurtiçi havalimanı, Nejran şehir merkezine 32 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına uçuş yapan havayolları; Suudi Havayolları, Flydubai, Air Arabia

Nejran Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Nejran Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz.  Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Nejran havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Nejran havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehre ulaşmak için çok fazla alternatifiniz olmadığından taksi kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Terminal binasının çıkışındaki taksiler ile pazarık yapıp size en uygun fiyat vereni tercih edebilirsiniz.