Dalaman - Şırnak Uçak Bileti

Dalaman - Şırnak uçak bileti

Dalaman - Şırnak uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Dalaman - Şırnak uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Dalaman - Şırnak uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Dalaman - Şırnak uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Dalaman - Şırnak uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Dalaman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Muğla Dalaman Havalimanı

Muğla Dalaman Havalimanı, Dalaman ilçesi sınırları içinde olup Dalaman'a 7 km, Muğla'ya ise 90 km uzaklıktadır. Havalimanı, Marmaris, Fethiye ve Göcek gibi tatil yörelerine yakın olmasından dolayı bu yerlere gitmek isteyen yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla kullanılır.

Muğla ilinden havalimanına özel aracınız ile gitmek isterseniz sırasıyla D550-D400 ve D555 otoyolunu takip etmelisiniz. Dalaman ilçesinde D555 karayolu sizi havalimanına ulaştıracaktır.

Havalimanında 550 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Uzun süreli aracınızı otoparak bırakmak isterseniz havalimanından bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Parkvia'nın özel otoparkıda havalimanının dışında bulunmaktadır. Size en uygun ve ucuz otoparkı seçip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Havalimanına çevre il ve turistik bölgelerden belediye otobüsü, Havaş, taksi gibi birçok ulaşım araçları ile ulaşılmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Mugla Dalaman havalimanına ulaşmanız mümkün. Muğla ve Dalaman'dan havalimanına transfer hizmeti bulunmakla birlikte Marmaris, Göcek, Fethiye, Dalyan'dan rahat bir şekilde havaliamına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına Dalaman otogarından hareket etmekte olan belediye otobüsleri ile ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Muğla belediyesi tarafından ilçelerden Muğla'da bulunan havalimanlarına ulaşımı sağlayan MUTTAŞ belediye otobüsleri ile de havalimanına ulaşmak mümkün.

Muttaş otobüsleri Fethiye, Marmaris, Datça'dan havalimanına yolcu taşımaktadır. Otobüsler Otogar'dan hareket etmektedir. Datça MUTTAŞ otobüsleri 30.09.2017 tarihinden itibaren sona ermiştir. MUTTAŞ web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Havaş

Havaş otobüsleri 2 önemli turistik bölge olan Marmaris ve Fethiye'den havalimanına yolcu taşımaktadır. Marmaristan havalimanına ulaşım 90 dakika sürmekte olup bilet fiyatı 17,50 TL'dir. Fethiye'den ise 60 dakika sürmekte 15 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Marmaris kalkış noktası: Marmaris Otogar 13 No'lu Peron​

Havaş Marmaris güzergahı: Marmaris, Gökova, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman, Havalimanı

Fethiye kalkış noktası: Fethiye Otogar

Havaş Fethiye güzergahı: Fethiye Şehirlerarası Otobüs Terminali, Adnan Menderes Bulvarı, Günlükbaşı, Göcek, Dalaman, Havalimanı

Araç Kiralama

Tatil yörelerini gezmek veya işiniz için araç kiralamış iseniz kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Araç kiralama şirketlerinin havalimanındaki ofislerine aracınızı teslim edip uçağınıza gidebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için önceden buluşma yeri ve saatini organize etmeniz gerekebilir.

Muğla Dalaman havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, EUROPCAR, BUDGET, DOLLAR, SIXT, ALMIRA

Taksi

Şehir merkezinden veya tatil için kaldığınız otelden havaliamanına taksi ile ulaşabilirsiniz. Havalimanına ne kadar ücret ödeyeceğinizi taksi şöförlerinden öğrenebilirsiniz. Pazarlık ile ödeyeceğiniz tutarı biraz düşürmek mümkün olabilir.



Şırnak Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı

Şırnak Şerafettin Elçi havalimanı, Şırnak şehir merkezine 59 km, Cizre şehir merkezine 13 km uzaklıkta bulunmakta olup Cizre ilçe sınırlarındadır.

Havalimanından şehir merkezine ulaşmanın en kolay yolu özel servislerdir. Ulaşım imkanı kısıtlı olduğundan diğer seçeneklere göre hem ucuz hem de konforlu bir seyahat sunmaktadırlar.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Şırnak Şerafettin Elçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından bineceğiniz otobüs ile Cizre'ye ulaşabilirsiniz. Otobüs güzergahları ve detay bilgisini öğrenmenizi tavsiye ederiz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Şırnak Şerafettin Elçi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Şırnak Şerafettin Elçi havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Şırnak havalimanından Cizre'ye gitmek isterseniz taksi seçeneğini düşünebilirsiniz. Şırnak şehir merkezine gitmek isterseniz yolculuk 1 saat sürmektedir. Şırnak ilinin uzak olmasından dolayı ücrette fazla olmaktadır. Taksi şöförü ile pazarlık yapınız.