Curitiba - Şarm el-Şeyh Uçak Bileti

Curitiba - Şarm el-Şeyh uçak bileti

Curitiba - Şarm el-Şeyh uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Curitiba - Şarm el-Şeyh uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Curitiba - Şarm el-Şeyh uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Curitiba - Şarm el-Şeyh uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Curitiba - Şarm el-Şeyh uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Curitiba Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Afonso Pena Uluslararası Havalimanı

Afonso Pena Uluslararası Havalimanı, Curitiba şehir merkezinden 18 km uzaklıkta bulunmakta olup São José dos Pinhais sınırları içerisindedir.

Curitiba şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Com. Franco üzerinden yaklaşık 29 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında 1806 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Afonso Pena Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Afonso Pena Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Curitiba şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için normal otobüs ve Executive otobüs olmak üzere 2 adet seçeneğiniz bulunuyor. Normal otobüs fiyatı Executive otobüs fiyatından çok daha ucuzdur.

Havalimanına giden 208 numaralı normal otobüs 'Ligeirinho Aeroporto' olarak da bilinmektedir. Palacio Iguac durağından hareket eden bu otobüs Rodoferroviária'dan geçip havalimanına ulaşmaktadır. İş günlerinde 20-30 dakika aralıklar ile hareket etmektedir. 

Executive otobüs havalimanından hareket edip ring yaparak tekrar havalimanına dönmektedir. Rodoferroviária, Teatro Guaíra, Federal Revenue, Halk Kütüphanesi, 24-hour Caddesi ve Shopping istasyonundan yolcu almaktadır. Bilet fiyatı R$ 10,00'dir. 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Afonso Pena Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Afonso Pena Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, MOVIDA, AVIS, BUDGET, UNIDAS

Taksi

Havalimanı şehir merkezine pek yakın sayılmaz. Diğer ulaşım alternatiflerini düşünmüyorsanız taksi seçeneğini kullanabilirsiniz. Hızlı ve konforlu bir yolculuk sonrasında minumum  R$50 ücret ödersiniz. Taksileri 24 saat bulabilirsiniz.

Şarm el-Şeyh Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Şarm el-Şeyh Uluslararası Havalimanı

Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanı, Şarm el-Şeyh şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına özellikle yaz sezonunda charter uçuş yapan havayolları ile gelinebilmektedir. Turistik olarak Ortadoğu'nun en önemli yerlerinden biridir. Ayrıca dalış severler ve safari meraklıları'da Şarm el-Şeyhi tercih etmektedir.

Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Minibus, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezindeki lokasyonlara transfer sağlanabildiği gibi Naama Koyu, Köpekbalığı (Sharks) Koyu, Ras Um Sid, Nabq Koyu ve Om El Seid'e transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Minibus

Şarm el Şeyh'de genel olarak toplu taşıma özel firmaların kullandığı minibüs'ler ile yapılmaktadır. Havalimanında terminal 1 binasının çıkışında bekleyen minibüsler ile şehir merkezine ucuz bir fiyata gidebilirsiniz. Fiyat konusunda önceden minibüs şöföründen bilgi alınız. Otobüslerin durakları olmadığından talep ettiğiniz yerde inebilirsiniz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; EUROPCAR, SIXTH

Taksi

Havalimanında taksi 24 saat hizmet vermektedir.  Uçağınız havalimanına hangi zaman da inerse insin taksi kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra 122 numarayı arayarak taksi'yi havalimanına çağırmanız da mümkün. Mısır taksilerinde taksimetre bulmanız zordur. Havalimanı taksileri bazen çok yüksek fiyat isteyebilirler. Havalimanı çıkışına yürürseniz daha az fiyata şehir merkezine götürecek taksi bulabilirsiniz.