Curitiba - Ordu Uçak Bileti

Curitiba - Ordu uçak bileti

Curitiba - Ordu uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Curitiba - Ordu uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Curitiba - Ordu uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Curitiba - Ordu uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Curitiba - Ordu uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Curitiba Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Afonso Pena Uluslararası Havalimanı

Afonso Pena Uluslararası Havalimanı, Curitiba şehir merkezinden 18 km uzaklıkta bulunmakta olup São José dos Pinhais sınırları içerisindedir.

Curitiba şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Com. Franco üzerinden yaklaşık 29 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında 1806 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Afonso Pena Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Afonso Pena Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Curitiba şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için normal otobüs ve Executive otobüs olmak üzere 2 adet seçeneğiniz bulunuyor. Normal otobüs fiyatı Executive otobüs fiyatından çok daha ucuzdur.

Havalimanına giden 208 numaralı normal otobüs 'Ligeirinho Aeroporto' olarak da bilinmektedir. Palacio Iguac durağından hareket eden bu otobüs Rodoferroviária'dan geçip havalimanına ulaşmaktadır. İş günlerinde 20-30 dakika aralıklar ile hareket etmektedir. 

Executive otobüs havalimanından hareket edip ring yaparak tekrar havalimanına dönmektedir. Rodoferroviária, Teatro Guaíra, Federal Revenue, Halk Kütüphanesi, 24-hour Caddesi ve Shopping istasyonundan yolcu almaktadır. Bilet fiyatı R$ 10,00'dir. 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Afonso Pena Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Afonso Pena Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, MOVIDA, AVIS, BUDGET, UNIDAS

Taksi

Havalimanı şehir merkezine pek yakın sayılmaz. Diğer ulaşım alternatiflerini düşünmüyorsanız taksi seçeneğini kullanabilirsiniz. Hızlı ve konforlu bir yolculuk sonrasında minumum  R$50 ücret ödersiniz. Taksileri 24 saat bulabilirsiniz.Ordu Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı

Ordu-Giresun havalimanı, Ordu şehir merkezine 26 km, Giresun şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunmakta olup Gülyalı ilçe sınırlarındadır.

Ordu-Giresun Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Ordu-Giresun havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Havaalanına inen tüm uçuşlar için Havaş Ordu'ya ve Giresun'a otobüs seferleri düzenlemektedir. Havalimanın'dan çok fazla ulaşım imkanının olmaması hem ucuz hem de rahat bir çözüm istiyorsanız Havas servislerini kullanabilirsiniz. Havaş otobüsleri detaylı güzergah bilgisine aşagıdaki tablo'dan ulaşabilirsiniz.

Varış Yeri Güzergah Yolculuk Süresi / Bilet Fiyatı Yolcu İndirme Noktaları
Ordu  Ordu-Giresun Havalimanı, Ordu, Kumbaşı, Fatsa, Ünye • Ünye: 18 TL
• Fatsa: 15 TL                                  
• Kumbaşı: 9 TL
• Ordu: 9 TL
Kalkış noktasından yaklaşık 95 dakika.
• Ünye : Otogar
• Fatsa : Dolunay, Otogar
• Kumbaşı : Metro Yazıhanesi Önü
• Ordu : Otogar
Giresun Ordu-Giresun Havalimanı, Bulancak, Giresun, Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele, Eynesil • Eynesil: 20 TL
• Tirebolu: 18 TL                                  
• Espiye: 18 TL
• Keşap: 12 TL
• Giresun: 12 TL
Kalkış noktasından yaklaşık 125 dakika.
• Eynesil: Belediye Karşısı Açık Otopark
• Görele: Otogar Karşısı Karadeniz Sahil Yolu Otobüs Durağı
• Tirebolu: Otogar İçi Kamil Koç Yazıhanesi
• Espiye: Otogar Karşısı Üst Geçit Altı
• Keşap: Otogar Önü
• Giresun: Liman Otoparkı, Otogar Kavşağı
• Bulancak: Kılıç Mobilya Önü

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Ordu-Giresun havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Ordu-Giresun havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ASG RENT A CAR, ÇAKRA, OFTAŞ

Taksi

Ordu ve Giresun şehir merkezlerine taksi ile 20-25 dakika için'de ulaşılmaktadır. Taksi seçeneği Havas'a göre daha maliyetli olmasına rağmen en hızlı ulaşım aracıdır. Bekleme yapmaz. Sizi istediğiniz destinasyona en hızlı bir şekilde götürür.