Cottbus - Riyad Uçak Bileti

Cottbus - Riyad uçak bileti

Cottbus - Riyad uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Cottbus - Riyad uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Cottbus - Riyad uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Cottbus - Riyad uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Cottbus - Riyad uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Cottbus Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Cottbus havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Cottbus havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Riyad Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kral Halid Uluslararası Havalimanı

Kral Halid Uluslararası havalimanı, Riyad şehir merkezine 35 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına hem Suudi Arabistan şehirlerinden iç hat uçuşları ile hem de diğer ülkelerden uluslararası uçuşlar ile ulaşmak mümkündür. 

Havalimanına 40'a yakın havayolu tarifeli ve charter olarak uçuş gerçekletirmektedir. 

Kral Halid Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Metro, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Kral Halid Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Metro

2019 yılında hizmete açılması planlanan metro ile havalimanın ve Riyad şehir merkezi birbirlerine bağlanacaktır. Metro, terminal 5'ten hareket edecek olup Kral Abullah Finans bölgesine kadar gidecektir. Metro'nun toplam 6 hattı olacaktır. Aktarma yaparak şehrin diğer semtlerine de ulaşabilirsiniz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Kral Halid Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Kral Halid Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AL WEFAQ, BUDGET, HERTZ, AVIS, SIXT, DOLLAR, BIN HADI ARAÇ KİRALAMA, KEY, TIPOA, ENTERPRISE, THEEB

Taksi

Havalimanı terminal çıkışında taksileri bulabilirsiniz. Resmi taksileri havalimanı logosu olanlardır. Taksimetre olmayan taksileri kullanmamanızı öneririz. Ayrıca şehir merkezine sabit bir fiyat bulunmaktadır. Taksi ücreti şehir merkezine yaklaşık olarak 70 SAR'dır. Bundan çok daha fazla ücret isteyen taksi şöförlerine itibar etmeyiniz.