Cordoba - Sinop Uçak Bileti

Cordoba - Sinop uçak bileti

Cordoba - Sinop uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Cordoba - Sinop uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Cordoba - Sinop uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Cordoba - Sinop uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Cordoba - Sinop uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Cordoba Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Cordoba Havalimanı

Cordoba havalimanı, Cordoba şehir merkezinden 9 km uzaklıkta bulunmakta olup Pajas Blancas havalimanı olarak da bilinmektedir. Havalimanın başka bir adı ise Ingeniero Aeronáutico Ambrosio L.V. Taravella Uluslararası Havaalanı'dır.

Cordoba şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Monseñor Pablo Cabrera ve E53 üzerinden normal trafikte 13 dakikada ulaşabilirsiniz. Yalnız bu rotada ücretli geçisler bulunmaktadır. Havalimanında ilk 15 dakika otopark kullanımı ücretsizdir. 15 dakikadan sonra saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Havalimanı otoparkı engelli yolcular için ücretsizdir. Bunun için kimlik numaranız ile ISA kontrol edilir.

Cordoba Pajas Blancas havalimanına ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Cordoba havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Cordoba şehrinde toplu taşımacılık ERSA grubun işletmekte olduğu otobüsler ile yapılmaktadır. Şehrin birçok noktasından sizi otobüs terminaline getirecek otobüsleri bulabilirsiniz. Otobüs terminalinden hareket etmekte olan Aerobus otobüsleri havalimanına gitmektedir.

Aerobus otobüs güzergah: Otobüs Terminali, Bv Illia, Balcarce-San Jerónimo, April 27, Paraguay- Coronel Olmedo, Av. Colon, Santa Fe, Castro Barros, MP Cabrera, Av. La Voz del Interior, Cordoba Uluslararası Havalimanı

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Cordoba Pajas Blancas havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketlerinden birini tercih etmişseniz aracınızı teslim edip uçağınıza gidebilirsiniz. Başka firmalardan aracınızı kiralamış iseniz önceden firmaya teslim yeri ve saatini bildiriniz.

 Cordoba Pajas Blancas havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri: REMISES, LOCALIZA, ALAMO, NATIONAL, THRIFTY HERTZ, AVIS, BUDGET

Taksi

Şehir merkezinden veya otelinizden taksiyi kullanarak havalimanına ulaşabilirsiniz. Taksiye ödeyeceğiniz tutarı önceden taksi şöförü ile teyitleşiniz. Taksi ile konforlu ve hızlı bir ulaşım yaparsınız.Sinop Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Sinop Havalimanı

Sinop Havalimanı, Sinop şehir merkezine 8 km uzaklıkta bulunmakta olup Bostancılı köyü sınırları içerisindedir.

Sinop havalimanından şehir merkezine gitmek için en çok kullanılan araç THY'nin havayolu servisleridir. Havalimanından hareket eden havayolu servisi, Otogar'dan geçerek son durağı olan Sinop PTT önüne gitmektedir. 

Sinop Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Minibüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Sinop havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Minibüs

Bir diğer ulaşım aracı ise minibüs'lerdir. Minibüsler Sinop ilinde ulaşımın olmazsa olmazıdır. 30 dakika gibi bir sürede minibüs ile şehir merkezine gidilmektedir. 

Minibüs güzergahı: Fen Edebiyat-Cezaevi-Havaalanı-Bostancılı içi-Stad-Seyitbilal

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Sinop havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Sinop havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ENTERPRISE

Taksi

Sabit bir ücret ödeyerek Sinop havalimanından şehir merkezine taksi ile gidebilirsiniz. Havalimanı şehir merkezine yakın olduğu için hem ucuz hem de hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havayolu servisleri ve minibüs'lerin çok fazla durağa uğramasından dolayı seyahat süresi uzamaktadır. Taksi ile gitmek istediğiniz yere direk gidebilirsiniz.