Cezayir - Achinsk Uçak Bileti

Cezayir - Achinsk uçak bileti

Cezayir - Achinsk uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Cezayir - Achinsk uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Cezayir - Achinsk uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Cezayir - Achinsk uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Cezayir - Achinsk uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Cezayir Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Huari Bumedyen Havalimanı

Huari Bumedyen Havalimanı, Cezayir Uluslararası havalimanı olarak da bilinmektedir. Havalimanı, Cezayir şehir merkezinden 17 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Cezayir şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz 3 alternatifiniz bulunmaktadır. Trafik yoğunluğuna göre havalimanına gideceğiniz yolu belirlemelisiniz. Genel olarak N5 yolundaki trafik yoğunluğuna yakalanmamak için N11 yolu üzerinden gidilmektedir. Bu yoldan 19 dakikada havalimanına ulaşabilirsiniz.

Huari Bumedyen havalimanı büyük bir havalimanı olduğu için 7000 araç kapasiteli otoparkı bulunmaktadır. 5000 araçlık dış hat terminalinde, 900 araçlık içhat terminalinde yer ayrılmıştır. Havalimanı otoparkı ücretleri konusunda bilgi almak için havalimanını danışınız.

Huari Bumedyen havalimanına ulaşmak için ayrıca Otobüs, Metro, Tramvay, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Huari Bumedyen Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Boumerdes, Medea, Tipaza, Blida ve Buira gibi Cezayir şehirlerinden de transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Cezayirde şehir içi ulaşımda kullanılan otobüslerle havalimanına ulaşılabilmektedir. Otobüsler her 30 dakikada bir şehirden hareket etmekte ve 1 saat içinde havalimanına ulaşmaktadır. Havalimanına ulaşmak için kullanabileceğiniz en ucuz ulaşım aracıdır.

Metro

Cezayir'de Metro hattı her geçen gün ilave duraklar eklenerek büyümektedir. Havalimanına ulaşımda otobüse göre biraz daha pahalıdır. Ama rahatlıkla seyahat edildiği için tercih edilmektedir. Metro 1 hattını kullanarak havalimanına ulaşabilirsiniz.

Metro 1 hat güzergahı: Place des Martyrs, Ali Boumendjel, Tafourah - Grande Poste, Khelifa Boukhalfa, 1er Mai, Aïssat Idir, Hamma, Jardin d'essai, Les Fusillés, Cité Amirouche, Cité Mer et Soleil, Haï El Badr, Les Ateliers, Ain Naadja 1, Ain Naadja 2, Mohamed Boudiaf, Bachdjarah - Tennis, Bachdjarah, El Harrach Gare, El Harrach Centre, Hacen Badi, Pôle Universitaire, Beaulieu, Oued Smar, Houari Boumediene Üniversitesi, Rabia Tahar, Smail Yefsah, Centre des Affaires, Havaalanı

Tramvay

Havalimanına gitmek için bir diğer seçeneğiniz ise Tramvay'dır. Tramvay havalimanı terminal binası içine kadar gitmemektedir.  En yakın durak olan Dar El Baida'da inip taksiye aktarma yaparak havalimanına ulaşabilirsiniz. 100 numaralı tramvay hattını kullanmanız gerekmektedir.

Tramvay 100 hat güzergahı: Hussein Dey, Caroubier, El Harrach, Oued Smar, Bab Ezzouar, Dar El Beida

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Huari Bumedyen havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketlerinden birini tercih etmişseniz aracınızı teslim edip uçağınıza gidebilirsiniz. Başka firmalardan kiralamış iseniz önceden teslim yeri ve saatini bildiriniz.

Huari Bumedyen havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri: RAPIDE CAR, AVIRA, FAST CAR, SAFAR EL AMIR

Taksi

Otelinizden ya da şehir merkezinizden taksi ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. Havalimanına ulaşmak için ne kadar ücret ödemeniz gerekeceğini taksi şöförlerinden öğrenebilirsiniz.

Achinsk Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Achinsk havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Achinsk havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.